Haber

Cyberpunk 2077 Işıl Işıl Gecelerini Gösteren 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Cyberpunk 2077 Işıl Işıl Gecelerini Gösteren 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

2020’nin en çok beklenen ve pandemi ve farklı alanlara yönlendirilmiş sebepler sebebiyle daima defa ertelenen CD PROJEKT RED imzalı oyun Cyberpunk 2077’nin bundan böyle çıkışına çok az bir vakit kaldı. Oyunla ilgili fazla sayıda bilgiye erişme imkanı bulduğumuz bu günlerde Xbox One ve Xbox Series X konsollarındaki oynanışa ait bir video paylaşıldı.

Cyberpunk 2077 YouTube kanalından paylaşılan videoda, oyundaki başlıca karakterimiz V’yi yakından görüyoruz. Oyunun gece nasıl göründüğünü fazla daha net bir şekilde görmemizi sağlayan bu oynanış videosu birkaç ayrı sahneyi de görmemizi sağladı. Özellikle videonun ortalarında yer alan kulüp sahnesinde Mass Effect’in distopik bir versiyonunu görüyoruz.

Cyberpunk 2077 – Night City Wire Spedial: Xbox One X ve Xbox Series X oynanış videosu:

Hayat Dolu bir şehir

Cyberpunk 2077’nin en fazla beklenti yaratan özelliği keza gündüz keza de gece çok renkli bir açık dünyaya sahip olması olarak gösteriliyor. Videonun devamında V’nin bir takım sert adamlarla yüzleştiği ve son derece belirgin diyalog seçeneklerine sahip olduğunu gördüğümüz Cyberpunk 2077, nitelikli bir aksiyon RPG oyunu arayan kişileri memnun edecek gibi görünüyor. 

Cyberpunk 2077 ne süre çıkacak

CD PROJEKT RED, yaptığı son açıklamayla Cyberpunk 2077’yi bir kere daha ve son kez ertelemişti. Yapılan son ertelemeye göre 10 Aralık’ta çıkış yapacak oyun, olasılıkla yeni bir askıya alma almayacak. Bu askıya alma kararı sebebiyle piyasa layık çok önemli bir düşüş yaşamış şirket, bir ertelemeyle daha zarara girmek istemeyecektir. Peki sizler Cyberpunk 2077’den neler bekliyorsunuz? Sizce bu sefer açıklanan tarihte çıkış yapabilecek mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Comments
To Top