Haber

Cyberpunk 2077 Çıkmış Olabilir: Oyunun Fiziksel Kopyaları Sızdırıldı

Cyberpunk 2077 Çıkmış Olabilir: Oyunun Fiziksel Kopyaları Sızdırıldı

Ertelemelere doyamayan CD PROJEKT RED oyunu Cyberpunk 2077, planlarda son anda bir değiştirme yapılmazsa 10 Aralık 2020 tarihinde nihayet çıkışını yapacak. Bu noktada oyunun çıkmasına henüz iki haftadan artı bir zaman olmasına rağmen oyunun fiziki kopyaları çevrimiçi ortamda dolanmaya başladı.

Nasıl olduğu bilinmemekle birlikte geçtiğimiz gün bir Reddit kullanıcısı, oyunun PlayStation 4 maddesel kopyasına sahip olduğunu iddia ederek bir fotoğraf paylaştı. Yorumlarda oyuna dair görüşlerine de yer veren Reddit kullanıcısı, oyun kutusunun oldukça ağır olduğunu, 2 disk içinde geldiğini ve takriben 70 GB’lık bir alan kapladığını söyledi.

Önümüzdeki günlerde Cyberpunk 2077 spoilerlarına dikkat:

Cyberpunk 2077

Reddit kullanıcısının yalan söyleyip söylemediği bilinmiyor fakat bu konularda alıngan bir oyuncuysanız, önümüzdeki günlerde sosyal medyadaki Cyberpunk 2077 paylaşımlarına dikkatle yaklaşmanızı öğüt ederiz zira her lahza bir spoiler yiyebilirsiniz.

öte yandan paylaşılan fotoğrafa bakacak olursak kutunun üstünde disk sürücülü PlayStation 5 konsolları için bedava yükseltmenin mevcut olacağını bildiren bir çıkartma ve kutu içeriğini bildiren bir başka çıkartma daha kutunun üstünde yer alıyor.

Cyberpunk 2077

Buna kadar Cyberpunk 2077’nin maddesel sürümünü satın bölge oyuncular, 2 adet Blu-ray diskiyle gelen oyunun yanına oyundaki dünyayı anlatan bir özete, çıkartmalara, kartpostallara ve oyun haritasına da sahip olacak.

Geliştiriciliğini Polonya merkezli oyun stüdyosu CD PROJEKT INKAR’in üstlendiği Cyberpunk 2077, 10 Aralık 2020 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürülecek.

PC tarafındaki dağıtıcılığını Steam’in üstlendiği oyun için belirlenen fiyat etiketi ise 249 TL. Buradaki bağlantıya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilir, oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve oyunu satın alabilirsiniz.

Comments
To Top