Haber

Cristiano Ronaldo, Free Fire’ın Yeni Oynanabilir Karakteri Oldu

Cristiano Ronaldo, Free Fire'ın Yeni Oynanabilir Karakteri Oldu

111dots Studio kadar geliştirilen ve Garena göre mobil platformlarda yayınlanan hayatta kalma oyunu Free Fire, her geçen gün daha artı kitleye ulaşmayı başarıyor. Çıktığı birincil günden beri popülerliğini koruyan üretim, görünen o ki önümüzdeki günlerin fazla konuşulan mobil oyunu olacak.

Bugün bir tanıtım videosu yayınlayan geliştirici firma, yakında oyuna eklenecek yeni güncellemeyi duyurdu. ‘Operation Chrono’ adıyla gelecek güncellemenin başrolünde ise herkesin yakından tanıdığı meşhur futbolcu Cristiano Ronaldo yer alıyor.

Cristiano Ronaldo, Chrono adıyla Free Fire’a geliyor:

Yapılan duyurunun ardındaki Twitter’a akın eden Free Fire oyuncuları, Juventus’un golcüsü Cristiano Ronaldo’yu temsil edecek bir karakterle oynayacakları için ne dek heyecanlı olduklarını dile getirdi. Cristiano Ronaldo ile günümüzün en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan Free Fire arasındaki uzlaşma ise sektördeki en büyük ortaklık olarak görülüyor.

Yapılan anlaşma hakkında konuşan Portekizli oyuncu, yaptığı açıklamada “Free Fire’da yalnızca modellenmiş bir şahsiyet olarak yer olmak yerine bütün evrenin onunla birlikte değişmesi mükemmel bir duygu. Garena ekibi, ‘Operation Chrono’ için binlerce yeni nitelik ve yepyeni elementler üzerinde çalıştı. Umarım dünyanın her yerindeki Free Fire oyuncuları da asgari benim kadar heyecanlıdır” ifadelerini kullandı.

Garena yapımcısı Harold Teo ise yapılan anlaşma hakkında “Bu, Free Fire için gerçekten kayda değer bir ortaklık. Cristiano Ronaldo herkes için bir rol model ve onunla iş birliği yapabilmek ve yüz milyonlarca insana sunabilmek sahiden heyecan verici. Cristiano Ronaldo ile yaptığımız bu ortaklık topluluğumuza Free Fire’ın tadını çıkarabilecek yeni yollar sunuyor” dedi.

Sizler de Garena Free Fire’ı akıllı telefonlarınıza indirmek ve bir an önce Cristiano Ronaldo ile mücadeleye yeralma istiyorsanız anında aşağı bulunan bağlantılar yoluyla oyunu indirebilirsiniz.

Garena Free Fire: AçılışİNDİR Garena Free Fire: AçılışİNDİR

Comments
To Top