Haber

Çevrimiçi Ulusal Fizik Öğrencileri Zirvesi, 26-27 Aralık’ta YouTube’da

Çevrimiçi Ulusal Fizik Öğrencileri Zirvesi, 26-27 Aralık'ta YouTube'da

ODTÜ Fizik Topluluğu, Hacettepe Üniversitesi Fizik Topluluğu, Koç Üniversitesi Bilim Kulübü, Ankara Üniversitesi Fizik ve Geliştirilebilir Teknoloji Topluluğu ve Bilkent Üniversitesi Astronomi Topluluğu bir araya gelerek Çevrimiçi Milli Fizik Öğrencileri Zirvesini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

26-27 Aralık tarihlerinde saat 11.00-17.00 aralarında 10 bambaşka konuşmacının yer alacağı seminerler biçiminde gerçekleştirilecek olan etkinlikte her gün 11.00-13.00 arası 2 seminer, 14.00-17.00 arası 3 seminer ve 20:00-21:00 arası sohbet oturumu gerçekleşecek. Etkinlik, Zoom Premium üzerinden gerçekleştirilecek ve YouTube üzerinden de canlı yayınlanacak.

ulusal fizik öğrencileri zirvesi

Faaliyet ile ilgili yapılan açıklamaya kadar Çevrimiçi Milli Fizik Öğrencileri Zirvesi; interaktifliği artırma amacıyla Kahoot gibi etkinliklere ve multidisiplinerliği artırmak amacıyla tek bir konu yerine fiziğin bambaşka konularını ele alacak bir konuşmacı listesine ev sahipliği yapacak. Oysa Zoom üzerinden gerçekleştirilecek sohbet etkinliği, 300 sayılı iştirakçi ile sınırlı olacak.

Çevrimiçi Ulusal Fizik Öğrencileri Zirvesi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve etkinliğe tescil olmak için huphysic.org web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Comments
To Top