Haber

Çevrimiçi İngilizce Eğitim Platformu Cambly, Türkiye’de 7 Milli Sporcunun Eğitim Partneri oldu

Çevrimiçi İngilizce Eğitim Platformu Cambly, Türkiye’de 7 Milli Sporcunun Eğitim Partneri oldu

İngilizce eğitim platformu Cambly, 7 ulusal sporcunun eğitim partneri olacağını duyurdu. Seçilen milli sporcuların arasında cimnastikte Ahmet Önder, boksta Busenaz Sürmeneli, cirit atmada Eda Tuğsuz, eskrimde Zehra Köse, karatede Emre Vefa Göktaş, yelkende Ecem Güzel ve son olarak yüzmede Nisa Eliz Üstündağ bulunuyor.

Cambly Türkiye Genel Müdürü Emre Şimdi, milli sporcuların en fazla karşılaştığı sorunları aralarında dil engelinin bulunduğunu belirtiyor. Cambly, KagMedia Sports ajansı ile birlikte ulusal sporculara İngilizce dil eğitimi vererek, sporcuların hem dünya basınında ayrıca de yabancı sporcularla daha güzel bir şekilde iletişim kurmasını sağlayacak. 

Kasıt sporcuların dünya ile aralarında bulunan dil engelini uyandırmak:

Cambly milli sporculara eğitim partneri

Türkiye’nin İngilizce tatminkarlık konusunda birçok ülkeden geride kaldığını gösteren Emre Şimdi, akıcı bir şekilde İngilizce konuşmanın önemini vurguluyor. Düzenlenen müsabakalarda ulusal sporcuların kendilerini tamamiyle açıklama edemedikleri için tatmin edici ilgiyi göremediğini ve bu yüzden de İngilizce eğitimin şart olduğunu söylüyor. 

İyi bir şekilde İngilizce konuşmak her alanda olduğu gibi spor konusunda da epeyce kayda değer. Bu önemin ve ihtiyacın bilincinde olarak Cambly’nin yürütmüş olduğu bu kampanya, sporculara İngilizce eğitim vererek aradaki dil engelini kaldırmayı ve sporcuların hak ettiği ilgiyi görmelerini hedefliyor. Türkiye’yi başarılarıyla gururlandırmış milli sporcuların eğitim partneri olmaktan son derece memnun olduğunu gösteren Emre Hemen, her sporcunun adalet ettiği ilgiyi görmesi gerektiğine inanıyor.

Cambly, bu kampanyaya birlikte uygulamayı denemek isteyen yeni kullanıcılara indirim kodu sunuyor

Cambly, uygulamayı ve eğitim sisteminin işleyişini öğrenmek isteyen yeni kullanıcılara ücretsiz test dersi sunuyor. Uygulamayı indirdikten sonra kullanıcılar, “spordestek” kodunu kullanarak, 18 Aralık tarihinden itibaren 12 aylık abonelikler için %50 indirim kazanabilir ve bedava deneme dersinden faydalanabilirler. 

Comments
To Top