Haber

Cem Yılmaz ve Netflix’ten Erşan Kuneri Paylaşımı

Cem Yılmaz ve Netflix'ten Erşan Kuneri Paylaşımı

Meşhur komedyen Cem Yılmaz, bu sene temmuz ayında resmi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda başlangıçta 2004 yılında yayınlanan G.O.R.A. dizisinde gördüğümüz Erşan Kuneri karakterinin dizisi üzerinde çalıştığını resmen duyurmuştu.

Cem Yılmaz, dizi açıklamasını yapmasına karşın hangi platformda yayınlanacağını belirtmemiş fakat dizinin yerli bir platformda yayınlanacağını açıklamıştı. Ancak ünlü komedyen, görüştüğü yerli platformla anlaşamamış olacak oysa dizinin Netflix’te yayınlanacağını duyurmuştu. Bugün de diziyle ilgili yeni bir paylaşım geldi.

Cem Yılmaz’dan Erşan Kuneri paylaşımı ve dizi hakkında bilinenler

cem yılmaz erşan kuneri

Cem Yılmaz, devlete ait Instagram hesabından Netflix Türkiye hesabını etiketleyerek “Erşan Kuneri, S1E1 bitti” notuyla bir paylaşımda bulundu. İngilizce’de “season ve episode” yerine kullanılan S ve E, sezon ve bölümü belirtiliyor. Yani Erşan Kuneri dizinin 1. sezon 1. bölümün senaryosu hazırlanmış.

Meşhur yayınlama platformu Netflix de Cem Yılmaz’ın bu paylaşımını Instagram Hikâyeler ve Twitter Fleet‘ten yaptığı paylaşımla takipçilerine sundu. Peki, Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisi hakkında bilinenler neler?

netflix erşan kuneri paylaşımı

2022 yılında yayınlanacağı varsayım edilen dizi, toplamda 8 bölümden oluşacak. Dizinin ikinci sezonuyla ilgili herhangi bir veri bulunmasa da Yılmaz, “Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa niçin bir sekiz birim daha yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak” ifadelerini kullanmıştı.

Erşan Kuneri’nin 1975 ile 1978 yılları arasında yaşadıklarını anlatacak olan dizinin karakterleri Cem Yılmaz’ın resmi duyurusunu yaptığı taslak çizimlerinde ortaya çıkmıştı. Buna tarafından dizide yer alacak olan karakterler şöyle: Tumtum İbrahim, Ateş, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal, Payro Cemal ve tabii oysa Erşan Kuneri.

Comments
To Top