Haber

Caviar, iPhone 12 Almanın Mantığını Sorgulatan Telefonunu Korkunç Bir Fiyatla Duyurdu

Caviar, iPhone 12 Almanın Mantığını Sorgulatan Telefonunu Korkunç Bir Fiyatla Duyurdu

Tasarımları ile kullanıcıların öbür ihtiyaçlarına hitap etmeyi amaçlayan Caviar, yüksek fiyatlı iPhone kılıfları ve telefonlarıyla uyarı çekmeyi başarıyor. Lüks tasarımlarını fazlasıyla uçuk fiyatlarla piyasaya süren Caviar, iPhone 12 Pro serisi için yeni modelini piyasaya sürdü. Diğerlerinden daha farklı bir tasarıma sahip olan bu yeni Caviar iPhone 12 Pro Stealth serisi, gerçekten de iPhone 12 almanın mantığını sorgulatacak nitelikte bir özelliğe sahip.

Caviar Stealth adı aşağıda çıkan yeni iPhone 12 Pro modellerinin kamerası bulunmuyor. Evet, hatalı duymadınız. Caviar’ın tasarlayıp piyasaya sürdüğü bu iPhone 12 Pro modellerini satın alırsanız, kameraları olmayan bir iPhone 12 modeline sahip olacaksınız. Günümüzde zeki telefon üreticileri kameralarının diğerlerinden zinde olması için uğraşırken Caviar, kameraları yok etmeyi seçim ediyor. Şüphesiz bunun kimilerine tarafından akılcı olan bir açıklaması bulunuyor.

Caviar’ın amacı, kendinizi güvende hissetmeniz:

Dizüstü bilgisayar satın aldığınızda CIA’in sizi gözetlediği hissine kapılıp kameranın önüne ufak bir kâğıt parçası bantladığınız o anı düşünün. Caviar da aynen bu sebeple telefondaki kameraları yok etmiş. Kameraların yarattığı emniyet açığından rahatsız olan ırk için üretilen bu iPhone 12 Pro Stealth modelleri, özellikle yüksek güvenlikli ortamlarda çalışan şahısların satın alabileceği türden modeller olarak karşımıza çıkıyor.

Kameradan arındırılmış bu iPhone 12 Pro Stealth modelini satın olmak isterseniz en ucuz olan siyah modele 4.990 dolar (39.281 TL) açılış fiyatıyla erişebilirsiniz. Tabii diğer taraftan bunun altın olan versiyonu bulunuyor. Bu modelin başlangıç fiyatı da 5.520 dolar (43.465 TL). Sadece kameraların güvenlik açığı yarattığını düşündüğünüz için bir telefona 40.000 TL’yi aşkın para verilir mi, orasını sizlerin değerli görüşlerine bırakıyoruz.

Comments
To Top