Haber

Casper’ın İnternet Sitesi Yenilendi: Artık Daha Kullanıcı Dostu

Casper'ın İnternet Sitesi Yenilendi: Artık Daha Kullanıcı Dostu

Türkiye’nin köklü teknoloji şirketlerinden bir adam başına olan Casper, tüketicilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla internet sitesini yeniledi. Casper Kurumsal İletişim Departmanı göre yürütülen çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Ahmet Beliktay, yeni internet siteleriyle tüketicilere yepyeni bir alışveriş deneyimi sunacaklarını açıklama ediyor.

Beliktay tarafından yapılan açıklamalara tarafından yenilenen internet sitesi, son teknoloji ilkesiyle hazırlandı. Bu bağlamda yenilikçi bir arayüz oluşturduklarını açıklayan Beliktay, kullanıcıların artık daha verimli, daha hızlı ve çözüm odaklı bir internet sitesiyle karşılaşacaklarını söyledi. Beliktay’a göre kullanıcılar, Casper’ın yeni internet sitesiyle şen ve eksiksiz bir alışveriş deneyimi yaşayacaklar.

Casper

İnternet sitelerinin en büyük sorunlarından bir tanesi, öbür cihazlar için ahenklilik sorunu. Bu durumu görmezden gelmediklerini bildiren Casper yetkilisi, Casper’ın internet sitesinin tüm cihazlarla ahenkli çalıştığını açıklama ediyor. Casper mühendislerinden Ömer Özmen ise yeni internet sitesi için modüler bir altyapılar geliştirdiklerini, bu sayede de kullanıcı dostu tecrübe sunmayı amaçladıklarını ifade ediyor.

Casper, yeni internet sitesi için MediaClick ile bir iş birliği yaptı. Siteyle ilgili açıklamalarda yer alan MediaClick yetkililerinden Görkem Duymaz, Casper projesinde önceliği kullanıcı deneyimine verdiklerini söylüyor. Bu bağlamda dahası enerjik konfigüratör oluşturduklarını ifade eden Duymaz, sitenin tamamen entegre hale gelmesini sağladıklarının altını çiziyor. Eğer sizler de Casper’ın yenilenen internet sitesini araştırmak isterseniz, burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Comments
To Top