Haber

Çarşı Pazar Karıştı: Twitter’da OnePlus Apple’a, Xaiomi de OnePlus’a Sataştı

Çarşı Pazar Karıştı: Twitter'da OnePlus Apple'a, Xaiomi de OnePlus'a Sataştı

Son dönemde zeki telefon üreticilerinin reklam kampanyalarında ya da sosyal ağ paylaşımlarında birbirlerine sataştıklarına daha sık rastlar olduk. Geçtiğimiz günlerde Twitter’da gerçekleşen zincirleme sataşma tamlamasında Çinli zeki telefon üreticisi OnePlus, Apple’a; Xiaomi ise OnePlus’a sataştı.

OnePlus Hindistan Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Elmaların dünyasında OnePlus ile dikkat çekin” açıklaması ile elmalerin arasında duran bir OnePlus 8T fotoğrafı yer alıyordu. Ancak OnePlus’ın Apple’a sataştığı bu tweete yanıt ABD’li şirketten değil, Xiaomi’den geldi.

OnePlus’ın Apple’a göndermede bulunduğu tweet

OnePlus tweet

OnePlus’ın Apple’a göndermede bulunduğu paylaşımın altına bir Mi 10T Pro fotoğrafı paylaşan Xiaomi Hindistan Twitter hesabı, “Fakat daha fazlasına sahip olabilecekken neden daha azına razı ol. yeni yıl. 108MP çözünürlük.” ifadelerini kullandı ve OnePlus’ın “Never Settle” (Katiyen Yetinme) sloganına gönderme olarak “Settle for Better” (Daha fazlasıyla yetin) etiketi kullandı.

Xiaomi’nin OnePlus’a sataştığı tweet

xiaomi tweet

Elbette oysa daha yüksek çözünürlüklü kamera, daha iyi bir kamera performansı anlamına gelmiyor oysa şirketler arasında böylesine tatlı atışmlar görmenin en azından sosyal ağ kullanıcılarının hoşuna gittiğini anlatmak mümkün. Peki sizce OnePlus 8T mi yahut Xiaomi Mi 10T Pro mu daha fazlasını veriyor? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top