Haber

Capcom, Resident Evil Village’ın Tüyler Ürperten Yeni Ekran Görüntülerini Paylaştı

Capcom, Resident Evil Village'ın Tüyler Ürperten Yeni Ekran Görüntülerini Paylaştı

Japonya merkezli video oyun geliştiricisi Capcom’un geniş bir hayran kitlesi yer alan korku oyunu serisi Resident Evil’ın yeni oyunu Resident Evil Village, 2021’de oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz haziran ayında tanıtılan ve Resident Evil 7 Biohazard’ın devamı şeklinde gelecek olan oyun, iddialara göre serinin şimdiye kadarki en korkutucu oyunu olacak.

Daha önce oyundan yayınlanan ekran görüntülerinde mekan tasarımları ve yaratılan güzel atmosfer ile büyük beğeni toplayan Resident Evil Village’dan acilen de oyunda karşılaşacağımız yaratıklardan bazılarına göz atabileceğimiz yeni görseller geldi.

Resident Evil Village

Oyuncuları belli başlı kişilik Ethan Winters ile yeni ve korku batmış bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanan Resident Evil Village’ın yapımcılarından Peter Fabiano’ya tarafından oyun serinin şimdiye kadarki bütün iyi yönlerini bir arada barındırıyor ve çözülmesi gereken gizemler de oyuncuları bekliyor. 

Xbox One ve PS4’e de gelebilir:

Resident Evil Village, PS5 ve PC için tanıtılmasının gerisinde Xbox Series S ve Series X için de geleceği duyurulmuştu. Gerisinde geçtiğimiz Eylül ayında gelen bir izah etme ile, serinin PS4 ve Xbox One için de gelmesi namına çalışmaların devam ettiği açıklanmıştı. Natürel fakat bu data henüz kesinleşmiş yok fakat Capcom’un bu noktada da araştırmalar gerçekleştirdiğini anlamak o kadar çok oyuncuyu mutlu edecektir.

Resident Evil Village’dan gelen yeni ekran görüntüleri:

Resident Evil Village yeni ekran görüntüleri

Resident Evil Village

Resident Evil Village

Comments
To Top