Haber

Call of Duty: Warzone’un Yeni Haritası, Tanıtım Videosunda Ortaya Çıktı

Call of Duty: Warzone'un Yeni Haritası, Tanıtım Videosunda Ortaya Çıktı

Video oyun sektörünün köklü isimlerinden Activision, 16 Aralık tarihi için gün sayıyor. Bu tarihi şirket için kayda değer kılan şeyse, Call of Duty: Black Ops Cold War’ın birincil, Call of Duty: Warzone’un ise yeni bir sezonunun daha başlayacak oluşu. Oyuncuların heyecanlı bekleyişleri devam ederken geliştirici takım Treyarch, yakında olacak olan yeni sezon için bir tanıtım videosu hazırladı. Hazırlanan tanıtım videosu, oyunlara gelecek yeniliklerle ilgili teferruat veriyor.

Call of Duty oyunları için müşterek olarak hazırlanan tanıtım videosu, Call of Duty: Black Ops Cold War‘a yeni bir karakter geleceğini gösteriyor. “Stitch” isimli bu şahsiyet, oyunun esas karakterlerinden bir parça başına olan Adler’ın ciddi bir rakibi. 2. Dünya Savaşı’nda Nova-6 isimli bir kimyasal silahın üretiminde aktif rol bölge Stitch, oyunun orijinal versiyonunda “Rebirth” isimli bir adada karşımıza çıkmıştı. İşte bu şahsiyet ve Rebirth Adası, oyuna bitmiş dahil olacak. 

Call of Duty: Warzone’un yeni haritası, büyük bir ihtimalle “Rebirth” olacak

Call of Duty: Warzone

Treyarch’ın hazırladığı tanıtım videosu, Rebirth Adası’nın Call of Duty: Warzone için yeni bir içerik olacağını düşündürüyor. Çünkü geliştirici ekip, bu adayı epeyce geniş bir şekilde detaylandırarak yansıtıyor. Hem Call of Duty: Black Ops Cold War’ın birincil sezonuyla birlikte yeni bir sezona başlayacak Call of Duty: Warzone’un yıllar önce piyasaya sürülen Call of Duty: Black Ops’tan izler taşıması, hiç de sürpriz olmayacak.

öte yandan, Rebirth Adası’nın oyuna nasıl ekleneceği şu lahza için büyük bir sır. Zira Call of Duty: Warzone’un Verdansk isimli haritası, Rebirth’e kıyasla epeyce büyük. Haliyle geliştirici ekip, Call of Duty: Warzone için yeni bir oyun modu ya da sınırlı süreli bir etkinlik hazırlıyor olabilir. Hem şirket, Call of Duty: Black Ops Cold War’ın ilk sezonunu, oyunun orijinal versiyonundan kesitlerle Call of Duty: Warzone üzerinden kutlamayı planlıyor olabilir. İşte tüm bu bilinmezlikler, önümüzdeki günlerde açığa çıkacak.

İşte Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone için hazırlanan tanıtım videosu

Comments
To Top