Haber

Call of Duty Warzone’a Ücretsiz ve Premium Tatil Paketleri Eklendi

Call of Duty Warzone'a Ücretsiz ve Premium Tatil Paketleri Eklendi

Video oyun geliştiricisi Activision, Call of Duty Warzone mağazasına eklenen Noel temalı yeni paketlerle tatili kutluyor. Tıpatıp geçen yıl olduğu gibi hediyeler aralarında kozmetik eşyalar, tabanca süsleri, afişler ve daha fazlası yer alıyor. Eğer ücretli paketler ilginizi çekmiyorsa, sizin için de bir şeyler olduğunu söyleyebiliriz.

‘Happy Holidays’ olarak adlandırılan bedava paketin içerisinde bariz nişancı tüfeği için ‘Frozen Chosen’ isimli kozmetik, ‘Winter Assault’ arama kartı, ‘Lil’Snowman’ ve ‘Jingle Bell’ adlı iki farklı silah süsü ve üstelik sembol bulunuyor. Paketi almak için Call of Duty: Black Ops Cold War veya Warzone’da oturum açtıktan sonra ‘Multiplayer’ seçeneğine tıklayabilir ve ardındaki ekranda görünen bildirime gidebilirsiniz.

Premium paketler:

CoD Mistletoe Meetup Bundle

Premium paketlere gelince sırasıyla 1400 ve 800 CoD puanı karşılığında satılan ‘Mistletoe Meetup’ ve ‘Come to Sleigh’ adlı iki öbür paket bulunuyor. Daha pahalı olan ‘Mistletoe Meetup’ın içeriğinde bir adet operatör kozmetiği, ‘White Elephant’ silah kozmetiği, ‘Ornament’ tabanca süsü, ‘Jingle Hell’ amblemi ve 2 adet Battle Pass seviyesi yer alıyor.

öte taraftan 800 CP’lik ‘Come to Sleigh’ paketinde ise belirgin nişancı tüfeği için ‘North Pole’ isimli kozmetik, ‘Lil Rudy’ tabanca süsü ve ‘Fob Friends’ arama kartı bulunuyor. Paketler, Call of Duty: Black Ops Cold War veya Warzone mağazaları üzerinden satın alınabilir.

CoD Come to Sleigh Bundle

Paketlerin ne dek süreyle oyunda kalacağı bilinmiyor ancak yeni yılla birlikte oyundan kaldırılacağı tahmin ediliyor. Bu sebeple eğer hoşunuza giden bir şey varsa hızlı olsanız iyi olur.

Comments
To Top