Haber

Call of Duty League’in ikinci sezonu Şubat ayında başlayacak

Call of Duty League'in ikinci sezonu Şubat ayında başlayacak

Call of Duty League’in ikinci sezonu önümüzdeki ay oynamaya başlayacak. Bugün Activision Blizzard, 2021 CDL ​​adi sezonunun 11-14 Şubat tarihleri ​​aralarında yapılacak bir başlangıç etkinliğiyle başlayacağını duyurdu, fakat hakiki program ve maçlar henüz belirlenmedi.

Lig geçen sene ile antre yaptı. Büyük Kasaba merkezli takımları esporlarla harmanlamak için Overwatch League’e aynı iddialı bir plan. aynı zamanda, salgın nedeniyle, CDL – diğer birçok rekabetçi oyun ligiyle birlikte – çevrimiçi bir formata devretmek zorunda kaldı. Sezon, Dallas İmparatorluğunun hakiki bir taht kazandığı Ağustos ayında bir üstünlük hafta sonu ile sona erdi.

İlgili

Call of Duty League şampiyonluk takımı bu abuk subuk tahtı kazanacak

< h4> Los Angeles Hırsızları ile Call of Duty’ye geri dönme konusunda Nadeshot

2021 sezonu, 4’e 4 oynanış ve PC’ye geçiş de dahil elde etmek üzere birkaç değişim getirecek. Ayrıca 12 CDL kulübü aralarında yeni bir takım olacak: Los Angeles Thieves, Optic Gaming Los Angeles’ın yerini alacak. Geçen sene olduğu gibi, tüm maçlar yalnızca YouTube’da yayınlanacak.

Sezon önümüzdeki aya dek başlamayacak olsa da 23 ve 24 Ocak’ta en iyi üç takımın hayranlarının katılacağı bir sezon öncesi faaliyet düzenlenecek. Geçen sene – Dallas, Atlanta ve Chicago – kime karşı oynadıklarına oy verebilecek.

Comments
To Top