Haber

Call of Duty: Black Ops Cold War & Warzone 1. Sezon Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Call of Duty: Black Ops Cold War & Warzone 1. Sezon Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Call of Duty: Modern Warfare, Black Ops Cold War ve Warzone oyunlarının tek bir çatı aşağı birleştirilmesi uzun zamandır bekleniyordu. Activision, yapmış olduğu açıklamada Black Ops Cold War ve Warzone’da geçerli olacak ilk sezon Battle Pass sistemini 16 Aralık’ta piyasaya süreceklerini söyledi.

Activision, yeni yapılandırmaya karşı olan heyecanı artmak için diğer taraftan tanıtım videosu yayınladı. Birinci sezonda toplamda 100 kademeden oluşacak yeni Battle Pass sistemi, yeni bir operatöre, silahlara ve çeşitli görevlerle gelecek. 

Birçok nitelik Battle Pass ile birlikte gelecek

Fragmanda Stitch, yeni operatör olarak karşımıza çıkıyor. MAC 10 ve Groza ise oyuna eklenecek yeni silahlar arasında bulunuyor. Silahları kişiselleştirmeye yarayacak çoğu skin, charm ve sticker gibi eklentiler de Battle Pass içerisinde sunulacak. 

Battle Pass, iki ayrı şekilde satışa sunulacak. 1000 Call of Duty Puanı karşılığında standart Battle Pass sunulurken, 2400 CP karşılığında Battle Pass Bundle satın alınabilecek. Battle Pass Bundle, oyuncuların 20 seviye pat diye atlamasını sağlayıp ödüllere daha süratli bir şekilde ulaşmasını sağlayacak. 

Comments
To Top