Haber

Call of Duty: Black Ops Cold War, Ücretsiz Bir Silah Paketi Yayınladı: Nasıl Alınır?

Call of Duty: Black Ops Cold War, Ücretsiz Bir Silah Paketi Yayınladı: Nasıl Alınır?

Activision’ın soğuk savaş dönemini konu alan yeni oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War, tüm oyunculara Call of Duty serisinin en ikonik haritalarından Nuketown temalı yeni bir DLC paketi sunuyor. Üstelik Nuketown tabanca paketini edinmek için yapmanız gereken tek şey, 3 Aralık’tan önce oyuna antre yapmak.

Nuketown silah paketi, oyunculara Nuketown temalı bir tabanca taslağı, silah takısı, arma ve bir arama kartı da dahil elde etmek üzere toplamda 10 öbür oyun içi ürün sunuyor. Aslına bakacak olursak yeni Nuketown tabanca paketi, oyuna 24 Kasım’da dahil olacak Nuketown ’84 haritasına zemin hazırlıyor ve harita da tıpkı silah paketi gibi ücretsiz olarak sunulacak.

Call of Duty: Black Ops Cold War Nuketown silah paketinde neler var?

black ops cold war

“Last Stop” destansı pompalı tüfek taslağı

Bu tabanca taslağı, 21.6” Paratrooper namlu, 6 RND şarjör, Milstop Reflex optik ve bir Commando Assembly dipçik ile birlikte geliyor.

Altı öbür tabanca takısı

“Chad”, “Thad”, “Vlad”, “Karen”, “Sharon” ve “Bobbi McDaren” ismindeki silah takıları ile en sevdiğiniz silahları daha da özelleştirebileceksiniz.

“Deneme Subjects” çıkartmaları

Gunsmith’teki çoğu silaha yapıştırılabilen “Test Subjects” (Deneme denekleri) çıkartması ile düşmanlarınıza nükleer bir savaşa hazır olmaları gerektiğini gösterebilirsiniz.

Nuketown Legend amblemi ve Omnibus arama kartı

Nuketown Legend amblemi ve Omnibus arama kartı, oyuncu profilinizi herzamanki öğeler ile süslemenizi olası kılıyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War Nuketown silah paketi tanıtım videosu

Comments
To Top