Haber

C by GE yeni bir isim alıyor ve akıllı ışıkların ötesine geçiyor

C by GE yeni bir isim alıyor ve akıllı ışıkların ötesine geçiyor

C by GE bazı büyük değişiklikler görmeye başlıyor. Akıllı aydınlatma markası, Cync adlı yeni bir ad alıyor ve daha genel amaçlı bir zeki ev markası haline varmak için aydınlatmanın ötesine geçiyor. Şartların Değişmesi, GE Lighting’in lüks bir akıllı ev şirketi olan Savant Systems’a Mayıs 2020’de satışını peşine düşüp takip ediyor.

Cync olarak sistemin Mart ayında daha “kullanıcı” anlamına gelen yeni bir uygulama alması bekleniyor. cana yakın ve özelleştirilebilir. ” Marka keza bir dış mekan zeki prizi, tavan vantilatörleri için zeki bir anahtar ve bir iç mekan güvenlik kamerasını piyasaya sürüyor – ikincisi, zeki prizler, ışıklar ve aydınlatma aksesuarlarının ötesinde ilk reel girişimidir.

The Cync Indoor Kamera, görüntüleri buluta ya da bir SD karta kaydedebilir ve kamera, lensi kapatabilen oturmuş bir mahremiyet kapağına sahiptir. Dış mekan prizi Mart’ta piyasaya sürülüyor, ardından Mayıs’ta kamera ve Haziran’da fan değişimi geliyor. Fiyatlandırma açıklanmadı. 2021’in sonlarında bir termostat da çalışılıyor.

C by GE, markanın Bluetooth üzerinden bir telefondan kontrol edilebilen ampulleri piyasaya sürdüğü 2015’ten beri piyasada. Fazla pozitif yatırım yapmadan akıllı bir ampulü denemek isteyen herkes için kolay bir seçenekti, çünkü o zamanlar en iyi rakip seçenekler fiyatı yüksek merkezler gerektiriyordu.

O zamandan beri ürün yelpazesi çarpıcı biçimde değişmedi – bu artık Wi-Fi’yi destekleyen ürünler sunuyor, daha artı ışıklandırma seçeneği var ve bir avuç anahtar ve priz var. Hattın Cync’e dönüşümü, markayı daha büyük bir şeye transformasyon yolunda ilk adım gibi görünüyor.

Comments
To Top