Haber

Bugünün günü y ile bitiyor, bu yüzden Samsung Galaxy sızıntılarının zamanı geldi

Bugünün günü y ile bitiyor, bu yüzden Samsung Galaxy sızıntılarının zamanı geldi

Samsung yarın Galaxy S21 zeki telefonlarını duyuruyor, ama düzinelerce akıntı baştan sona ayrıntıların birçok zaten halka açık. Bugün, yakında olacak olan cep telefonlarının teknik özellikleri, temel özellikleri ve aksesuarları hakkında daha fazla detaylar sunan daha artı sayıda çevrimiçi sızıntısı fark etti.

İlk olarak, WinFuture’un bu raporu. İsteğe alt kalem için yer taşıyan Galaxy S21 Ultra için bir kılıfın resimlerini içerir. Bu şart, telefonun önünü korumak için planlanmış bir kapak taşıyan önceki bir sızıntıda gösterilenden bambaşka görünüyor. Bunun gibi kılıfların, isteğe emrindeki kalem için oturmuş bir taşıma yuvası içermeyeceği bildirildiğinden, yeni Galaxy cihazı için manâlı bir aksesuar olduğuna inanılıyor.

Evan Blass ayrıca, habersiz telefon. WinFuture’a göre görüntüler, boyut olarak daha küçük görünen ve standart olarak çok miktar tuğlası içermeyen S21’in ambalajlarından birini içeriyor. Diğer bir görüntü, Samsung’un ön sipariş bonusları olarak Galaxy Buds Live veya Galaxy Pro gibi kablosuz kulaklıkları ve bir SmartTag Tile rakibi sunmayı planladığını gösteriyor.

​​pic.twitter.com/RLAy6dSVdG

– Evan Blass (@evleaks) 12 Ocak 2021

Blass hem, üç Galaxy S21 telefonunun (S21, S21 Ultra, S21 Plus) özelliklerinin birbirleriyle nasıl karşılaştırıldığını bildiren bir ekran görüntüsü koleksiyonu paylaştı. Teferruat için aşağıdaki tweetleri inceleyebilirsiniz. Etkinlikte yakında olacak olan telefonlardan ve öteki cihazlardan neler beklenebileceğinin özetini burada bulabilirsiniz.

​​pic.twitter.com / oi2KYbgSpE

– Evan Blass (@evleaks) 13 Ocak 2021

Daha fazla veri sızıntısı için aşağıdan kapsamımıza göz atın:

İlgili

Galaxy S21 Ultra, kahverengiye bürünecek bir sonraki büyük cihaz olabilir

Samsung’un Galaxy S21 etkinliğinden neler beklenebilir

Beklenen 14 Ocak duyuru öncesinde detaylı Samsung Galaxy S21 nitelik sızıntısı

Samsung Galaxy S21 Ultra’da altı kamera olacak

Sızdırılan görüntülerde ortaya meydana çıkan Galaxy S21 için yeni renkler

Samsung Galaxy S21 Ultra S Pen desteği FCC tarafından onaylandı

Comments
To Top