Haber

Bugün sadece 58 $ ‘a iki yıllık PlayStation Plus edinin

Bugün sadece 58 $ 'a iki yıllık PlayStation Plus edinin

Tatillerde bir PS5 armağan edildiyseniz ya da hala bir PS4’e sahipseniz ve PlayStation Plus üyeliğinizi yenilemeniz gerekiyorsa, 2021PLUS indirim kodunu girerek Eneba’da bir takvim iki PlayStation Plus aboneliği satın alabilirsiniz. ödeme esnasında (sarf malzemeleri tükenirken). Çoğunlukla, bir yıllık PlayStation Plus size 60 ABD doları geri getirir, bu nedenle bayağı perakende fiyatından daha düşük bir fiyata iki adet bir takvim abonelik edinmek reel bir pazarlıktır ve bu promosyon muhtemelen hızla tükenecektir.

İdeal olarak, bu, önümüzdeki iki sene her tarafında PlayStation Plus aboneliklerini toplamak isteyen bir PS4 ya da PS5 kullanıcısı için veya bir arkadaşınıza bir PlayStation Plus üyeliği hediye edip diğerini elinde yakalamak istiyorsanız harikadır. kendin için. Ansızın fazla PlayStation Plus üyeliğine ihtiyacınız yoksa Eneba’nın JANDEALS koduyla yalnızca 30 $ ‘a bir sene satın almanıza olanak tanıyan diğer bir promosyonu daha vardır. Somurtkan takdirde, kod olmadan 31 ABD dolarıdır.

PlayStation Plus üyeliği (bir takvim)

31 $ 60 $% 48 kesik

Yayınlandığı sırada alınan fiyatlar.

Bir takvim PlayStation Plus, PS4 ve PS5 oyuncularının çevrimiçi oyunlar oynamasına ve her ay ücretsiz oyunlar ve PlayStation Store’da özel indirimler gibi avantajlardan yararlanmalarına olanak tanır. Ödeme sırasında girilen 2021PLUS koduyla 58 $ ‘a iki adet bir yıllık abonelik alabilirsiniz.

Eneba’da 31 ABD doları

Comments
To Top