Haber

Bugatti, En Az Araçları Kadar Güçlü Ev Ses Sistemleri Üretecek

Bugatti, En Az Araçları Kadar Güçlü Ev Ses Sistemleri Üretecek

Bugatti dediğimizde olasılıkla akıllara dosdoğru şirketin yüksek performanslı araçları gelecektir. Dünyanın seri üretime girmiş en hızlı arabası rekorunu 480 km/sa hızı aşarak kırabilen Chiron Super Sport 300+ modeliyle de herkese adını duyuran Bugatti, yepyeni bir alanda daha karşımıza çıkıyor.

Görünen O Ki ultra hızlı araçlar üretmek İtalyan şirkete yetmemiş. Bugatti, konut ağırlama sektörüne de antre yaparak sektöre yepyeni bir benzi atmış getirmek istiyor. Alman ses sistemi üreticisi Tidal Audio ile yapacağı iş birliği ile evler için ses sistemi üretmeye başlayan Bugatti, kesinlikle araçlarında yaptığı gibi bu sektörde de standartları aşacak bir şeyler üretmeyi planlıyor.

“Konut ses sistemlerinin Bugatti’si”

Bugatti ev ses sistemi

Bugatti ve Tidal Audio, “Rakipsiz seçkinlik ve güya olmayan yüksek bir kalite ile desteklenen yepyeni bir ses sistemi kategorisi oluşturmak” için meslek birliği yapıyor. Şirketler, yeni üretecekleri ev sistemlerinin lüksünü ve kalitesini “Ev ses sistemlerinin Bugatti’si” sözlerini kullanarak açıklıyor. Tabii bu sözler sadece ürünün lüksü ve kalitesi konusunda değil, bununla birlikte fiyatı konusunda da bir şeyler anlatıyor gibi.

Tidal’in Royale ismini verdiği ses sistemlerinin ön kısmında bitmiş paslanmaz çelikten üretilmiş bir Bugatti logosu bulunuyor. Hoparlörler, dört adet subwoofer sürücüsü ve elmas diyaframlı bir Tweeter barındırıyor. Her sürücünün kendi yerleşik amfisi bulunan hoparlörler, benzer Bugatti otomobilleri gibi özel olarak üretiliyor ve isteğe göre özelleştirilebiliyor. Fiyat konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı fakat hemen şimdi de belirttiğimiz gibi “Konut ses sistemlerinin Bugatti’si” sloganı, fiyatın ne dek uçuk olacağını bizlere anlatır nitelikte.  

Comments
To Top