Oyun

Bu yeni nesil donanımla Xbox Series X veya S kurulumunuzu çevirin

Bu yeni nesil donanımla Xbox Series X veya S kurulumunuzu çevirin

Anladınız Bu, hayatınızın bir alanını iyileştirmek için ihtiyacınız olan donanımları öne çıkaran bir dizi. Bu gönderiden bir şey satın alırsanız, bir ast kuruluş komisyonu kazanabiliriz.

Kışı kanepenizde Sakson kalelerini yağmalayarak geçirmeyi veya fütürist bir paralı asker aracılığıyla vekaleten yaşamayı planlıyorsanız, işte size bir oyun planı. Niçin yeni Xbox Series X’i ya da daha ufak, disksiz kardeş Çabuk S’yi tatil istek listenize ekleyip Best Buy’daki oyunlar ve aksesuarlarla kurulumunuzu özelleştirmeye başlamaya ne dersiniz? Şu Anda ön sipariş verin ve ücretsiz bir SteelBook kazanın – hem My Best Buy® üyeleri ön sipariş ve satın alma ile 10 $ ödül sertifikası kazanın. Başlayalım:

İçinizdeki Viking’i özgürlük bırakın

Burada bir AC oyununun tüm tuzakları var – zıplama, hackleme ve bolca kesme – lakin geziniyorsunuz gibi görünüyor Alternatif bir İskandinav varoluşuyla Geralt of Rivia. Xbox Series X | S sürümündeki kar ve yapraklar az kalsın gerçek şey değin iyidir.

Bu yeni nesil donanımla Xbox Series X veya S kurulumunuzu çevirin

Assassin’s Creed Valhalla Standard Edition (59,99 $) Ayrıntıları Gör

< h2> İlk oynayan siz olun

Olasılıkla bu yıl piyasaya sürülecek en çok beklenen oyun, bu mega-hit The Witcher 3: Wil’in gişe rekorları kıran bilim kurgu devamı gibi. d Hunt.

Sonunda, oyunun ortasında ekran görüntüsü ve video çekmeyi kolaylaştıran özel bir paylaş düğmesi eklediler.

Xbox Series X veya S kurulumunuzu çevirin bu yeni nesil dişli ile

Xbox Series X için Oyun Kumandası | S – Shock Blue (64,99 $) Ayrıntılara Bakın

Harekete devam edin

Bu kablo ücretlidir Yeni nesil denetim cihazınızı dört saat içinde çalıştırın ve hatta oyun oynarken şarj etmenizi sağlar. Her hafta 24 AA paketi satın almaktan çok daha iyi.

Bu yeni nesil donanım ile Xbox Series X veya S kurulumunuzu yapın

Microsoft Şarj Edilebilir Pil + USB-C Kablosu Xbox Series X | S için (24,99 $) Ayrıntılara Bakın

Barışı koruyun

Bu kulaklıklarda IRL sanki 50 mm Nanoclear ™ hoparlörler bulunur Ses ve soğutma jeli ile aşılanmış hafızalı köpük kulak yastıkları, eşiniz bebek gibi uyurken Valhalla’yı bütün gece rahatça yağmalayabilirsiniz.

Xbox Serinizi çevirin Bu yeni nesil dişli

Turtle Beach Stealth ™ 700 Gen 2 Premium Kablosuz Oyun Kulaklığı (149,99 $) Ayrıntıları Gör

Kendinize yer açın

1 TB, yeni Xbox’ınızda fazla pozitif depolama alanı gibi görünebilir, ama 4K optimizasyon yamalarıyla bu GB’ler şipşak toplanacaktır.

Comments
To Top