Haber

Bu uzun süredir kayıp olan Tomb Raider yeniden yapımını oynayın

Bu uzun süredir kayıp olan Tomb Raider yeniden yapımını oynayın

Tomb Raider: Sony’nin PSP’si için 2006 yılında iptal edilen orijinal Tomb Raider oyununun her yerde uyarlaması olan 10th Anniversary, PC Gamer’a tarafından yakın zamanda oynanabilir bir alfa olarak her yerde ortaya çıktı. Oyun, Crystal Dynamics’in platformlar arası Tomb Raider: Anniversary ve Tomb Raider: Legend adına kapatılmadan önce, hazine avcısı Lara Croft’un başlangıç ​​hikayesinin bitmiş canlandırılması için Core Design kadar geliştiriliyordu.

Oynanabilir alfa, orijinal oyun eksi diyalog ve düşmanların tırmanma, yüzme ve genel platformunu içerir. Yeni oyunların benimsediği daha sinematik ve realist yaklaşımın tersine, eski Tomb Raider stiline mükemmel bir geri dönüş. Alfa, Yunanistan, Peru ve Croft Malikanesi’nde belirlenen seviyeleri içerir. Aşağıdaki YouTube videosunda oyunun oynanışının bir örneğini görebilirsiniz.

Alfa dosyalarının ve varlıkların buraya gelmek için çıktığı seyahat, en ince ayrıntısına kadar basit bir gezi yok. Tomb Raider’ın orijinal yaratıcıları Core Design, iptal edilen her yerde yapımın ardından yayıncısı Eidos göre Rebellion’a satıldı. Yarım Kalmış oyun sonra LucasArts için bir Indiana Jones oyunu için bir demo ve bir Ulusal Hazine oyunu olarak baştan kaplandı. Nihayetinde hiçbir adım kabul edilmedi ve PSP oyunu bugüne dek tarihe ve hayranların anılarına gömüldü. Tomb Raider ve Core Design’ın geçmişinin gelişimini merak ediyorsanız, EuroGamer harika bir özelliğe sahiptir.

Oyunu kendiniz denemek için dosyaları İnternet Arşivinden indirmeniz ve Oyunu derme çatma ve oynanabilir ayla getirmek için Tomb of Ash (Tomb Raider hayran sitesi) üzerindeki talimatları izleyin. Oradan, katiyen geçemeyen oyun tarihinin tadına bakmaya hazırsınız.

Comments
To Top