Haber

Bu Sony’nin Airpeak drone

Bu Sony’nin Airpeak drone

Sony, drone işine giriyor ve şirket, CES 2021’de yeni Airpeak drone’una ilk önce kısa bir manzara atıyor. Yeni drone’nun Alpha kamera taşıyabilen en ufak drone olduğu ve video için tasarlandığı söyleniyor. içerik oluşturma ve profesyonel fotoğrafçılık.

Yeni drone sistemi hakkında şu anda fazla az somut detaylar var, ama Sony, film sürüklemek için dronları kullanarak keşif yaptığından bahsetti. gösterme ve şehir halkı çekimleri. Airpeak’in, son CES’ten Vision-S konsept otomobilinin görüntüleri için peşine düşüp takip kamerası olarak çalışmasını sergiledi. CES 2021’de gösterilen model dört pervaneli bir tasarımdır ve uçuş sırasında (çekimlerinizi bozmamak için) yukarı doğru geri çekilen iki iniş takımı uzantısına sahiptir.

Airpeak’in özel tanıtımından başlayarak, CES 2021’de açıklanan Sony’den en son haberleri görün. Daha pozitif bilgi edinin: https://t.co/ltzutqpAgx #SonyCES pic.twitter.com/B0HpRGpSKF

— Sony (@Sony) 11 Ocak 2021

Sony drone’larla uğraşmamış olsa da daha önce, kameraları sektörün en iyileri arasındadır – böylece ancak pazar lideri DJI zaten Sony Alpha ürünleri için kamera montajları sunuyor. Ve Sony’nin bu uzmanlığı ısmarlama drone odaklı ürünlerle desteklemesi fikri kesinlikle alımlı.

Sony, Airpeak markasını başlangıçta 2020’nin sonlarında planlanan bir “2021 bahar” sürüm penceresi ile duyurmuştu.

Comments
To Top