Haber

Bu Sefer Starlink Değil: Adıyaman’da UFO Olduğu Düşünülen ve Renk Değiştiren Bir Cisim Görüldü

Bu Sefer Starlink Değil: Adıyaman'da UFO Olduğu Düşünülen ve Renk Değiştiren Bir Cisim Görüldü

Geçtiğimiz aylar her tarafında insanların havada gördükleri ve görüntülerini paylaştıkları UFO’lardan habersiz kalmadık. Hatta bu aylar önceki dönemlere kadar daha hareketli geçmişti. Öyle ki Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı, daha önce internete yayılan bir takım UFO görüntülerini resmi olarak yayınlamıştı.

Açılımı dilimize ‘tanımlanamayan uçan nesne’ olarak çevrilen UFO’lar zaman zaman ülkemizde de görülmüştü. UFO’ların ülkemizdeki son durağıysa Adıyaman oldu. Adıyaman’ın kent merkezinde oturan vatandaşlar, gökyüzünde çıplak gözle fark edilebilen renkli ve ışık saçan bir beden gördü.

Adıyaman’da görülen UZAYLI:

adıyaman ufo

Adıyaman’daki vatandaşlar göre görüntüsü de çekilen tanımlanamayan nesne, etrafına aydınlık bir ışık saçıyordu. Renk değiştirdiği bahis edilen UZAYLI, haliyle ildeki vatandaşların heyecanlanmasına neden oldu. Vatandaşlar, nesneyi görebilmek için balkona çıkmaya başladı.

ufo

Az Önce ne olduğu meçhul bu acayip nesne, İHA’nın haberine göre açıklanmış bir bölgede zaman zaman sabit kalıyor, zaman zaman da hareket ediyordu. Adıyaman’da görülen bu esrarengiz karoser hakkında şu an için bir açıklama yok. Yakın zamanda konu hakkında tanımlama yapılıp yapılmayacağı da şu an için netlik kazanmış yok.

UFO’lar son zamanlarda dünyada fazlasıyla konuşulmaya başladı. Amerika Birleşmiş Devletleri, geçtiğimiz haftalarda ABD hava araçlarının yakaladığı UFO görüntülerini incelemek için bir gözlem birimi zeka kurmuştu. Gördüğümüz bu objelerin bütün olarak ne olduklarıysa birçok zaman açıklanmıyor.

Comments
To Top