Oyun

Bu Nintendo Switch eklentisiyle daha uzun süre ve daha rahat oynayın – Amazon’da 10 ABD doları tasarruf edin

Bu Nintendo Switch eklentisiyle daha uzun süre ve daha rahat oynayın - Amazon'da 10 ABD doları tasarruf edin

10 ABD doları TASARRUF EDİN: Hori Nintendo Switch denetleyen eki, popüler el konsolunu fazla daha konforlu hale getirir ve 11 Ocak itibarıyla Amazon’da 10 ABD doları indirimli.

Nintendo Switch şimdiye kadar oluşturulmuş en iyi el konsollarından biridir ve buna yerinde çok iyi bir oyun kitaplığına sahiptir. Ama çok iyi değil ve insanların bahsettiğini göreceğiniz en büyük sorunlardan biri cihazın Joy-Con denetleyicileri. Sadece birkaç saatlik oyundan sonradan kullanımı çok can sıkıcı olmakla kalmazlar, bununla birlikte fazla uzun sürmezler – trajik Joy-Con drift vakaları her yerde Switch konsollarını rahatsız eder.

Joy-Con’un dertlerini çözmenin belirlenmiş bir yolu, daha iyi bir şey için onlardan kurtulmaktır. Hori Nintendo Switch denetleyen eklentisi sizin cevabınız olabilir ve 11 Ocak itibarıyla Amazon’daki olağan fiyatından 10 $ daha düşük.

AYRICA BAKINIZ: Nintendo’nun Switch Lite’ı bütün da olması gereken şey

Temelde diğer bir oyun konsolunu oynadıysanız, Hori eklentisi size bilinen gelmelidir. Çoğu insanın alıştığı kontrol cihazlarının tutuşunu taklit eder, oysa Joy-Con uzak kumandalarının çıkarılabilirliğini ekler. Ataşman çok daha ergonomiktir ve daha uzun, daha sıcacık oyun sağlar. Alışılagelmiş Joy-Con uzakta kumandalarında bulunan tüm düğmelere sahip olacaksınız ve iyice TV yuvası dostudur, böylece onları açıp kapamak zorunda kalmazsınız.

Nintendo Switch deneyiminizi iyilik için geliştirin – Amazon’da bir Hori Nintendo Switch denetleyici eki alın ve 10 ABD doları tasarruf edin.

Bu Nintendo Switch eklentisiyle daha uzun süre ve daha rahat oynayın - Amazon'da 10 ABD doları tasarruf edin

Amazon’da 9,99 $ tasarruf edin Ayrıntılara Bakın

İlgili içerik:

Bu bir Nintendo Switch incelemesi değildir, ama bir tane satın alıp almayacağınıza karar vermenize muavin olur

Seviye atlayın: Zihninizi artıracak en iyi dizüstü bilgisayarlar En iyi deneyim

1.000 ABD dolarından daha düşük maliyetli en iyi oyun dizüstü bilgisayarları

Comments
To Top