Haber

Bu hafta sonu Netflix’teki en iyi 10 çocuk filmi

Bu hafta sonu Netflix'teki en iyi 10 çocuk filmi

Hava değişiyor ve Netflix, hava soğumaya başladığında çocuklarınızı eğlendirmeye yardım etmek için burada. Koronavirüse karşısında önleyici tedbirler dünyanın her uygun hâlâ uygulandığı için, çocukları evde meşgul etme baskısı devam ediyor.

Akış platformu, çocuklara uygun içeriklerin sağlam ve dönüşümlü bir seçkisini sunar, böylece denemeniz, baştan keşfetmeniz ve bir hit iseler muhtemelen sonsuza kadar her tarafta izlemeniz için favorilerimizi seçtik.

< İşte Netflix'te derhal mevcut olan en iyi 10 çocuk filmi.

1. The Lorax (2012)

Bu listedeki birincil fakat son Dr. Suess hikayesi olan müzikal komedi, Suess’in çoğunlukla göze çarpan derecede karanlık alegorisinin daha hafif yönlerini övüyor. Bir Once-ler’i (Ed Helms) ziyaret eden ve yer mantarı ağaçlarının şampiyonu Lorax’ın (Danny Devito) hikayesini öğrenen Ted’i (Zac Efron) tanıtır. Ted, ağaçların ve dikenlerin eski ihtişamını ve fabrikalar için hepsinin nasıl değil edildiğini öğrenir – fakat sonsuza dek kaybedilmeyebilir. The Lorax, Suess’in hikayesinin bittiği yerde bitirmek yerine, son yer mantarı tohumunu aldıktan sonra Ted ile kalır ve şehrin isteklerine karşı onu ekmeye çalışır.

Nasıl izlenir: Lorax şu anda Netflix’te yayınlama yapıyor.

2.

Hala annesinin yasını tutan Fei Fei, yeni aşk bulan babasına küstahça yaklaşır ve Chang’e’yi bulmak için avuç içi bir roket yapmaya karar verir. Düş edemeyeceği büyülü bir dünya bulur ve ayın fantezisini, onu Dünya’da bekleyen yaşamla uzlaştırmak zorundadır. Cathy Ang, Phillipa Soo, Ken Jeong, John Cho, Ruthie Ann Miles, Margaret Cho ve Sandra Oh başrolde, yani evet, Over the Moon, Asyalı Amerikalı oyunculuk yeteneklerinin kayda değer bir kadrosu.

Nasıl izlenir: Over the Moon bundan böyle Netflix’te yayınlanıyor.

3. Scooby-Doo on Zombie Island (1998)

Daphne’nin TV şovunu çekerken çeteyi ücra bir adada bulan bu Scooby-Doo macerasının başlığı oldukça açıklayıcı. Bu onlarca yıllık çocuk filmini bozma riskiyle karşı karşıya olan Zombie Island, maskeli kızgın bir adamın yumruğunu bu çocuklara ve köpeklerine sallamasıyla biten Scooby-Doo gizem formülünü takip etmiyor. Zombiler epeyce gerçektir, hayaletler, werecats ve vudulardan bahsetmiyorum bile. Şayet çocuklarınız zahmetsizce korkarsa bunu inceleyin.

Nasıl izlenir: Zombie Island’daki Scooby-Doo hemen Netflix’te yayınlanıyor.

4. Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)

Sony’nin bağımsız Spider-Man animasyon bonanza’sı, olması gerekenden daha iyiydi ve şimdiye değin yapılmış en iyi süper kahraman filmlerinden biri olarak kısa sürede alkışlandı.

Maskeli bir çocuk için başarması gereken çok şey var, ama kahramanların yaptığı şey bu.

Nasıl izlenir: Spider-Man: Into the Spider-Verse acilen Netflix’te yayınlanıyor.

5. Paranorman (2012)

Norman Babcock, ölü insanlarla konuşabilen iyice bayağı bir 11 yaşında ve çoğu süre bunu yapmayı seçiyor çünkü yaşayanlar onun yeteneğine inanmıyor. Tüyler ürpertici bir vizyon ve lanetli bir uyarıdan sonra Norman, kasabasını bir cadının lanetinden kurtarmak için bir göreve çıkar.Ancak hikayesinde göründüğünden daha fazlası vardır. derhal kasabayı kuşatan ruhlarla irtibat kurabilen tek kişi olarak Alışılagelmiş, rekoru düzeltmeli ve ayrıca insan dünyasını ayrıca de ona musallat olan güçleri kurtarmalıdır.

Nasıl izlenir: Paranorman acilen Netflix’te yayın yapıyor.

6. Klaus (2019)

O bir Noel filmi olabilir, ancak Netflix’in eski bir oyuncak üreticisinin başına gelen, eğitim gören şımarık bir postacı Jesper (Jason Schwartzman) hakkındaki orijinali, sene baştan başa şirin ve her tarafta izlenebilir bir film.

Simmons) ve ona oyuncak umuduyla mektuplar yazan yerel çocuklar. Hikaye Noel Baba’nın kökeni ve Jesper için tevazu bir seyahat olacak.

Nasıl izlenir: Klaus derhal Netflix’te yayınlama yapıyor.

7. Prenses ve Kurbağa (2009)

Tiana, New Orleans’ta kendi restoranını açmayı hayal ediyor. Plan, bir kurbağa prensi öptüğü vakit biraz saptırılıyor. Onu insan yapmak yerine, Tiana eski hayatına ve bedenine dönme görevinde bir kurbağa olur. Efsuncu Facilier kadar kandırılan ihtişamlı Prens Naveen’e katlanıyor; laneti aksine çevirmek ve yol baştan başa aşık olmak için ekip oluştururlar. Kaçınılmaz olarak Disney + ‘a geçmeden önce yakalayın!

Nasıl izlenir: Prenses ve Kurbağa hemen Netflix’te yayınlanıyor.

8. The Grinch (2018)

Noel’i çalmaya çalışan geçimsiz yeşil adamın 2018 yapımı canlandırma filmi, hikayesinin ilk yorumu değil, fakat başka hiçbir film uyarlamasında Benedict Cumberbatch Grinch’in ardındaki hırıltılı ses olarak görünmüyor (Canlı aksiyon versiyonu yayıncıda da bulunan Jim Carrey’e saygısızlık yok). Grinch, yerel Whoville kasabasından Noel çalmayı planlarken soğuk kalbini sonsuza dek çözebilecek ufak bir kızla karşılaşır.

Nasıl izlenir: Grinch şimdi Netflix’te yayınlama izleme.

9.

Hugo, Isabelle’le (Chloë Grace Moretz), onları vaftiz babasının geçmişine ve filme olan sevgisine götüren müşterek bir macera tutkusunda arkadaş olur – yavaş ama belli bir şekilde hepsini birbirine bağlayan şeyi bir araya getirir. Gençleri Martin Scorsese’ye bağlantı kurmak daha iyisi yok!

Nasıl izlenir: Huge bundan böyle Netflix’te yayınlanıyor.

10. Şapkadaki Kedi (2003)

Mike Myers’ın 2003 yılı, başlığındaki adsız kedi 2020’de çocuklar için hayret verici derecede iyi durumda olduğu için dönüyor (maalesef yetişkinler için, 2019’un Kedilerinin bir takım tetikleyicileri olabilir). Kaotik kedi Sally ve Conrad Walden’ı (Dakota Fanning ve Spencer Breslin) ziyaret ederek evlerinde büyük bir keşmekeş yaratır ve sonunda onları kilitler (Kedi hiçbir şekilde ahlaki bir pusula değildir). Ebeveynler, Myer’in göz kırpan doğumunda göründüklerini hissedecekler ve çocuklar, Cat’in bitmez tükenmez başörtüsünden çabuk yorulmayacaklar.

Nasıl izlenir: Şapkadaki Kedi hemen Netflix’te yayınlanıyor.

Daha da fazla akıntı önerisine mi ihtiyacınız var? Karıştırılabilir Akış Kılavuzları yardımcı olabilir.

.Comments
To Top