Haber

Bu fotoğrafın hakkını hiçbir başlık yapamaz

Bu fotoğrafın hakkını hiçbir başlık yapamaz

Pokémon, insan boyutunda bir Metapod uyku tulumu veya bir Ditto sandalye dahil edinmek üzere, güzel ve acayip ürünlerle meşhur bir geçmişe sahiptir, fakat bu dev Gengar pelüşi şimdiye kadarki en iyisi olabilir. Kuşkusuz sevimli, lakin aynı zamanda şahane derecede pratik. Terbiyesizce 170 cm uzunluğundaki dilini açın ve kendinize uyuklamak için kompakt bir şilte alın. Başınız için açık ağzında küçük, sıcacık bir alan bile var.

Oysa bu Gengar sadece yeni bir yatak değişimi değil. Hayır, çok daha fazlasını yapabilir. Gerçeklikten bıktınız mı? Başını Gengar’ın ağzına sok. Doğaçlama bir battaniyeye mi ihtiyacınız var? Gengar’ın dilini kullan. Uzun kıçlı bir dili olan dev bir Gengar’ınız olduğunda sınır gökyüzüdür.

Korkmayın. Fotoğraf: P-Bandai.jp Gengar şekerleme zamanına yardım etmek için burada. Fotoğraf: P-Bandai.jp Mahsul listesinin başlığı kelimenin bütün anlamıyla” Yalanmak isteyen Gengar “anlamına gelir. Image: P-Bandai.jp

Pokéshopper.com, 25.950 yen (yaklaşık 250 $) gibi yüksek fiyatına ve Haziran 2021’de hala aylar uzakta olan bir sevkiyat tarihine karşın, ne eyvah ki, Gengar yastığı için ön siparişlerin tükendiğini bildirdi. iki saatten eksik.

Comments
To Top