Haber

Bu esnek LG oyun TV’sini düzten kavisli hale getirin

Bu esnek LG oyun TV'sini düzten kavisli hale getirin

LG Display, bir düğmeye basılarak düz bir ekrandan kavisli ekrana dönüşebilen yeni 48 inç OLED oyun TV’sinin videosunu paylaştı ve onu hareket halinde bakmak büyüleyici. Bu yazının üstteki kısmına bakın.

Elastik ekran yönleri, mesela düz istikamet ile TV izlemenize ve kavisli olanla oyun oynamanıza olanak sağlayabilir. Şirketin videosu, kokpitte birinci şahıs görüntü açısıyla ekranın nasıl bir yarış oyunu için kullanılabileceğini gösteriyor ama bu bana esnek bir TV’nin başka bir pratik kullanımı gibi görünüyor. Düz ekranlı yarış oyunları oynamayı tercih ediyorsanız, TV’yi bu şekilde tutabilir veya onu daha sürükleyici bulursanız eğmeyi tercih edebilirsiniz.

TV 1.000 mm yarıçapına kadar bükülebilir, 120 Hz’e değin onarım hızına sahiptir ve 40 Hz ile 120 Hz aralarında değişen bir onarım hızı sunar. Ayrıca, hoparlörlerin yerine ses oluşturmak için ekranı titreten LG’nin Cinematic Sound OLED (CSO) teknolojisine de sahiptir. LG, aynı teknolojiyi daha önce prototip TV’ler ve geçen yılki LG G8 ile göstermişti, ancak CES bu yıl sanal olduğu için, CSO teknolojisinin bu yeni ekranda gerçekte ne dek iyi çalıştığını kanımca garanti edemiyoruz.

Ekranın düzden kavisli ülkü dönüşünü ve tekrar geri dönmesini izlemek istiyorsanız, bu hipnotik GIF’i sizin için hazırladık. Keyfini çıkarın.

Comments
To Top