Oyun

Bu bütçe Acer dizüstü oyun bilgisayarı, 150 $ ‘lık bonus indirimden sonra daha da ucuz

Bu bütçe Acer dizüstü oyun bilgisayarı, 150 $ 'lık bonus indirimden sonra daha da ucuz

150 ABD Doları Tasarruf Edin : 10. Cins Intel Core i5-10300H işlemci, GTX 1650 Ti ve 256 GB SSD’ye sahip bu Acer Nitro 5 dizüstü oyun bilgisayarı 29 Aralık itibarıyla Amazon’da 669,99 ABD doları.

Oyun, bütünüyle en ucuz hobi yok. Yepyeni PlayStation 5’iniz, TV’nizin altında oturan modern bir sanat kurulumundan daha fazlasını yapmak için hala çok sayıda oyun ve aksesuara ihtiyaç duyuyor. Ara Sıra Amazon’daki bu kesilmiş Acer Nitro 5 dizüstü oyun bilgisayarı gibi en sevdiğiniz ucuz bilgisayar oyunlarını oynamanıza muavin olacak gösterişten uzak bir oyun sistemine ihtiyacınız var.

AYRICA GÖR: Yerinde maliyetli en iyi dizüstü oyun bilgisayarları 1.000 dolardan az

Derhal Amazon’dan sadece 669,99 dolara yerinde fiyatlı bir Acer Nitro 5 15,6 inç dizüstü oyun bilgisayarı edinme şansınız. 819,99 ABD doları fiyatıyla zaten bütçe dostu olan bir dizüstü oyun bilgisayarı olarak, ücretsiz gönderi ile PC oyunlarının en popüler isimlerinden birinde ekstra% 18 tasarruf edersiniz.

Yepyeni Acer Nitro 5’iniz 10. Nesil ile birlikte kazanç. Intel i5-10300H dört çekirdekli işlemciler. Ayrıca, en kuvvetli seçenek olmayan Nvidia GeForce GTX 1650 Ti grafik kartına da sahip. Basmakalıp bir oyun dizüstü bilgisayarı olarak bu modeli daha iyi bir tercih yapan da budur. Devasa grafik ağırlıklı oyunları cesaretlendirmek için uğraş edebilir, fakat ödüllü Hades’i oynamak için gayet iyi olmalı.

Keza dahili depolama için 8 GB yerleşik RAM ve 256 GB SSD içerir. Ve bu sizin için yeterli değilse, oyunlarınız gerektiriyorsa hafızayı ve depolamayı sağlamlaştırmak yeterince kolaydır. Dahili özelliklerin yanı sıra, ağır oyun seansları esnasında serin yetişmek için 15,6 inç FHD IPS 144Hz ekran, arkadan aydınlatmalı klavye, çift 2-Watt hoparlör ve dört egzoz çıkışlı ikiz fan sunar.

PC oyunlarına idareli bir giriş arayanlar için, yalnızca 669,99 $ ‘a satışa sunulan bir Acer Nitro 5’ten daha iyisini yerine getirmek zordur.

Bu bütçe Acer dizüstü oyun bilgisayarı 150 $ 'lık bonus indirimden sonra daha da ucuz

Amazon’da 150 ABD Doları Tasarruf Edin Ayrıntıları Gör

İlgili içeriği keşfedin:

Seviye atlayın: Oyun deneyiminizi artırmak için en iyi dizüstü bilgisayarlar

Oyununuzu güçlendirecek en iyi oyun yönlendiricilerinden 9’u

Bunlar en iyileri ga daha iyi oynayabilmeniz için fare seçeneklerini kullanın

Comments
To Top