Oyun

Bu 4K projektör oyun oynamak için harika ve 200 $ indirimli

Bu 4K projektör oyun oynamak için harika ve 200 $ indirimli

200 $ TASARRUF EDİN: Optoma UGH30 4K projektör, en iyi 4K TV alternatiflerinden biridir ve 19 Ocak itibariyle Amazon’da 200 $ kesilmiş.

Evde projektörler daima şimdi olduğu değin nitelikli değildi. Bugünlerde, piyasadaki en iyi 4K TV’lerden bazılarına rakip olabilirler – yine de biri için epeyce bir kuruş ödeyeceksiniz. Yatırımla birlikte daha fazla taşınabilirlik, daha eksik uygulama alanı, ekran boyutu laf konusu olduğunda daha pozitif özelleştirme ve fazla daha fazlası dahil almak üzere bir takım tatlı avantajlar elde edersiniz.

Gerçekten bir jumbo 4K TV satın elde etmek istemiyorsanız, fakat yine de en sevdiğiniz eğlencenin hoşlanmak istiyorsanız, satmak sırasında Amazon’dan bir Optoma UHD30 4K projektör almayı düşünmelisiniz – Ocak ayı itibariyle. 19, orijinal fiyattan 200 $ tasarruf edebilirsiniz.

AYRICA BAKINIZ: TV’nize HDR nasıl kurulur

Optoma UHD30’unuzu kurduktan sonra, harika bir 4K TV’nin özellikleri mevcuttur – HDR uyumluluğu, enerjik siyah aralık, net ve renkli gösterme kalitesi ve fazla daha fazlası. Bu projektör özellikle oyun oynamak için harikadır ve hakiki 4K’da 240 Hz onarım hızıyla adeta gecikmesiz bir tecrübe sağlar. İster ahenkli olarak oyun oynayın, ister haftalık film geceleri geçirmeyi sevin, bu projektör mekanınıza uymalıdır.

Hantal TV’den kurtulun – Amazon’dan bir Optoma UHD30 4K projektör alın ve bayağı fiyattan 200 $ tasarruf edin.

Bu 4K projektör oyun oynamak için harikadır ve 200 $ indirimli

Amazon’da 200 ABD Doları Tasarruf Edin Ayrıntılara Bakın

İlgili içeriği keşfedin:

Yıldızların aşağıda bir film gecesi için en iyi seçeneğiniz dış mekan projektörüdür

Oyun için en iyi 4K TV’ler: Samsung QLED, LG OLED, Sony ve daha fazlası

En iyi oyun l 1.000 dolardan daha düşük maliyetli aptoplar

Comments
To Top