Oyun

Bu 3’ü 1 arada setle satranç, dama ve tavla öğrenin

Bu 3'ü 1 arada setle satranç, dama ve tavla öğrenin

TL; DR: % 24 indirimli bu 3’ü 1 arada Katlanır Ahşap Satranç Seti ile satranç, dama ve tavla becerilerinizi tazeleyin. 17 Ocak itibariyle, sadece 18,95 $ karşılığında alın.

İster The Queen’s Gambit’i izledikten sonra satranca aşık olun, ister Phish’in “Dinner and a Rematch” Yeni Yıl şovundan sonra öğrenmek için ilham almış olun, siz ‘ Elinizi oyunda sınamak için bir satranç setine ihtiyacınız olacak.

Bu 9,5 inçlik tahtanın bir tarafında, ayrıca satranç hem de dama için kullanılabilen geleneksel damalı boşlukları bulacaksınız. Diğer tarafta, tavla için kullanılan üçgen noktaları bulacaksınız. Set ayrıca ayrıca dama hem de tavla için kullanılabilecek 32 satranç taşı ve 30 dairesel taşla doludur. En iyi birim: Panoyu katladığınızda tüm parçalar içine sığabilir, bu nedenle onları kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Bu set genel olarak 24 ABD dolarıdır, oysa% 20’den pozitif tasarruf edebilirsiniz sınırlı bir zaman ve taktik becerilerinizi sadece 18,95 $ karşılığında için bu üçü bir arada satranç setini yakalayın.

Bu 3 ile satranç, dama ve tavla öğrenin -in-1 grubu

3’ü 1 Arada Katlanır Ahşap Satranç Takımı – 18,95 $ Ayrıntıları Gör

Comments
To Top