Haber

Breath of the Wild oyuncuları ekmek pişirmek için yarışıyor

Breath of the Wild oyuncuları ekmek pişirmek için yarışıyor

Zelda Efsanesini Alt Etmek: Barbar Nefesin olabildiğince ivedi mu? Sıkıcı – bu seri koşuyu daha önce görmüştük. Bugünlerde, BOTW içinde yarışan Speedy Gonzalesler, eve ne değin hızlı gidebileceğinizi ve ölebileceğinizi gördüğünüz veya bir düğüne yarıştığınız gibi, daha süresiz ve ilginç koşular yapmaya çalışıyorlar. Oysa geç dönemlerin en çabuk akışı, Ocak ortasında liderlik tablosu için bir avuç yeni gönderim gören aptal bir kategori olan bread% olmalıdır.

Niyet basit: Somun gerçekleştirmek için zorunlu malzemeleri olmak ekmek ve pişirin. Herhangi bir BOTW hızlı koşu türünde alışılageldiği gibi, bu başarıyı yerine getirmek, haritanın bazı kısımlarını kırpmayı, daha çabuk hareket etmek için ıslık mekanizmasını kullanmayı ve şüphesiz gömleksiz bir Bağlantıyı içerir. Şu anki yüksek puan, sürat koşucusu Xeryph tarafından düzenlenen bir zaman olan 19: 44: 700’de çalışıyor. Yukarıdaki videoda, birincil Büyük Yayla bölgesini terk etmek için zorunlu güçleri toplamak için Link kalkanının buzlu ovalarda gezinmesini izleyebilirsiniz. Link’in Bokoblinler yoluyla büyük hava galip gelmek için kullandığı fazla sayıda “kurşun zamanı sıçraması” ve hasarı azaltmak için düşerken silahları tümdengelim hilesi var.

İlgili

Kaba Hızlı Koşunun Dinç Nefesi her köpeği olabildiğince hızlı besler

Buradan, Link kendini haritanın başka bir kısmına, Tabantha Frontier, hemen otları kesmeye başlar. Amaç, rastgele düşen buğdayı bulmak. belli ki, Xeryph’in YouTube açıklamasında buğday RNG’sinin “kötü” olduğunu belirttiği gibi jokey speedrun’un bu kısmı iyileştirilebilir.

Bunun olup olmadığı muhakkak yok. speedrun kategorisinin uzun vadede bacakları olacak, fakat şimdilik, Breath of the Wild’ın gereğinden eksik pişirme bölümlerine daha artı önem verdiğimiz için minnettarım. Xeryph keza göl kategorisinde en yüksek rekorları elinde tutuyor ve Link’i seri bir şekilde öldürme konusunda dünyada bir numara.

Comments
To Top