Haber

Book of Boba Fett Dizisiyle İlgili Kafa Karışıklığı Giderildi

Book of Boba Fett Dizisiyle İlgili Kafa Karışıklığı Giderildi

Disney’in eline geçtikten daha sonra beyaz perdeye yolunu bulan Star Wars filmleri, hayranları tatmin etmekten birazcık uzaktan kalmıştı. 2019’da çıkan ve geçtiğimiz günlerde 2. sezon finalini yapan The Mandalorian ise Star Wars hayranlarının aradığı yapım olmayı başardı. The Mandalorian, karakterleriyle ve hikâyesiyle hayranlara kendisini sevdirdi.

The Mandalorian’ın ikinci sezonunda, Ahsoka Tano ve Bo Katan gibi karakterlerin yanı sıra Star Wars filmlerinde çok eksik görünen ama hayranlar göre bir hayli sevilen Boba Fett karakterini de gördük. Üstelik ikinci sezon finalinde Book of Boba Fett dizisinin geleceğini de sürpriz bir şekilde öğrenmiş olduk. Ama bu koşul, bazı hayranların kafasının karışmasına sebep oldu.

Boba Fett’in kendi dizisi olacak

book of boba fett logo

İkinci sezon finalinde akıcı jenerik sonrası kısa bir sahne daha gördük ve Book of Boba Fett dizisinin Aralık 2021‘de geleceğini söyleyen bir yazıyla karşılaştık. Yani The Mandalorian’ın üçüncü sezonuyla bununla birlikte yayınlanacak bir dizi.

Bu da bir takım hayranların kafasında, Boba Fett’in üçüncü sezonda Mandalorian’ın yerini alıp almayacağı sorusunun oluşmasına neden oldu. Bu sorunun cevabı ise resmi bir açıklamayla geldi. Star Wars: Book of Boba Fett, farklı bir dizi olarak izleyicilere sunulacak.

Disney+ (@disneyplus) devlete ait Twitter hesabından yapılan açıklamada Boba Fett’in kendi dizisine sahip olacağı resmi olarak açıklandı. Yapılan paylaşımda Book of Boba Fett dizisinin logosu da paylaşıldı. Keza yapılan duyuruda Boba Fett dizisini bekleyenleri sevindirecek bir açıklama daha yapıldı.

Temuera Morrison ve Ming-na Wen’in baş rolünde yer alacağı dizinin yapımcılığını, tıpatıp The Mandalorian’da olduğu gibi Jon Favreau ve Dave Filoni üstlenecek. Bunlara ek olarak yapımcı koltuğunda ünlü yönetmen Robert Rodriguez de yer alacak. Bu yapımcıların elinden çıkan The Mandalorian’ın başarısını göz önünde bulunduracak olursak Book of Boba Fett dizisi için de ümitli olabiliriz.

Comments
To Top