Haber

BluTV’den “Çıplak” Dizisinin Yayından Kaldırılmasıyla İlgili Açıklama: Geri Dönecek

BluTV'den "Çıplak" Dizisinin Yayından Kaldırılmasıyla İlgili Açıklama: Geri Dönecek

Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları birkaç gündür, BluTV’de kaldırılan “Çıplak” isimli diziyi konuşuyor. Gerçekten uzun bir süredir yayında olan dizi, iddialara göre Gazeteci Cüneyt Özdemir’in gündeme getirmesinin peşinde RTÜK engeline takılmış, platformdan kaldırılmıştı. Şimdiyse bu konuyla ilgili birinci ağız olan BluTV’den yeni bir tanımlama geldi.

BluTV’nin yaptığı açıklamaya tarafından diziyle ilgili bir yayından kaldırma durumu söz konusu yok. Şirkete göre dizi, yalnızca “kısa bir süreliğine” yayından kaldırıldı. Açıklamanın detaylarının kamuoyunu ne kadar memnuniyet edeceği agnostik ama BluTV’ye göre dizi, kısa bir süre daha sonra her yerde erişilebilir olacak.

BluTV’nin devlete ait Twitter hesabından yapılan paylaşım

BluTV

“Sevgili BluTV izleyicileri; dünden beri gündemde olan ‘Çıplak’ isimli dizimizle ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz. 18 yaş altı çocuk kilidi uygulamamızı aktive etmeyi planladığımız bir dönemde olduğumuz için Çıplak dizisini kısa bir süreliğine erişime kapatmış bulunuyoruz. Teknik prosedürler tamamlandıktan sonradan içeriğimiz yeniden izleyicilerimizle buluşacaktır.”

Comments
To Top