Haber

Black Mirror’ın Yaratıcılarının Efsane Bir Kadroyu Bir Araya Getirdiği ‘2020 Bit Artık’ın Fragmanı Yayınlandı

Black Mirror'ın Yaratıcılarının Efsane Bir Kadroyu Bir Araya Getirdiği '2020 Bit Artık'ın Fragmanı Yayınlandı

Geçtiğimiz yılın aralık ayında, Çin’in Wuhan kentinde birdenbire sebebi açıklanamayan zatürre olgularıyla ortaya meydana çıkan yeni herif koronavirüsle (COVID-19) başladığımız 2020 yılı epeyce hareketli geçti: Depremler, orman yangınları, ülkeler arası gerilimler, ABD’de yaşanan protestolar ve sayamadığımız onlarcası daha…

Yaşanan bütün bu olaylar neticesinde 2020, hiç şüphesiz son yılların en kötüsüydü. Böylece ancak böylece çok kere “Bitsin artık şu sene” dediğimiz anlar olmuştur. Şimdiyse Netflix, geride vazgeçmek üzere olduğumuz bu yılda yaşananları konu edinen yeni komedisi ‘2020 Bit Bundan Böyle’ın birincil fragmanını yayınladı.

2020 Bit Bundan Böyle I Devlete Ait Fragman – Türkçe Altyazılı

Black Mirror’ın yaratıcıları göre hayata geçirilen Netflix Orijinal komedisi 2020 Bit Bundan Böyle, hepimizin bitmesi için can attığımız yıla komedi penceresinden bir gösterme sunuyor. Orijinal adı ‘Death to 2020’ olan yapım, sahte belgesel türünden bir komedi olacak ve 27 Aralık 2020 tarihinde Netflix ekranlarından izleyicilerle buluşacak.

Yaratıcılığını Charlie Brooker ile Annabel Jones’un üstlendiği uyarı çeken yapımın oyuncu kadrosunda ise Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman, Samson Kayo, Lisa Kudrow, Diane Morgan, Leslie Jones, Cristin Millioti ve Joe Keery gibi öyle fazla meşhur isim yer alıyor.

Geçtiğimiz ay film hakkında ilk duyuruyu yapan ünlü aktör Hugh Grant, yapımda 2020 yılının ne dek itici olduğunu tartışan bir tarihçiyi canlandıracağını söylemişti. Diğer oyuncuların hangi rollerini üstleneceğini ise 27 Aralık tarihinde göreceğiz.

Peki, siz Netflix’in yeni projesi “2020 Bit Bundan Böyle” hakkında neler düşünüyorsunuz­? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top