Haber

Bir YouTuber’ın CoD: Black Ops Cold War’daki Rekor Denemesi, Oyun Hatası Nedeniyle Yarıda Kaldı

Bir YouTuber'ın CoD: Black Ops Cold War'daki Rekor Denemesi, Oyun Hatası Nedeniyle Yarıda Kaldı

Oyun odaklı içerikleriyle 4,6 milyon aboneye ulaşmış olan popüler YouTube kanalı NoahJ456, dün gece yayınlamış olduğu bir video ile Call of Duty: Black Ops Cold War’ın zombi modunda dünya rekoru acıtmak üzereyken oyunun buna nasıl müsade vermediğini gösterdi.

Oynayanlar bilecektir; Call of Duty: Black Ops Cold War’ın zombi modu 20. seviyeye geldiğinizde bile kendinizi başarılı sayabileceğiniz kadar zorlama bir mod. NoahJ456’nın amacı ise 256. turu tamamlayıp moddan tehlikesiz bir şekilde çıkmayı başaran birincil oyuncu olarak dünya rekoru kırmaktı.

youtuber

NoahJ456, modu tek başına oynamasına karşın 208. tura değin gelerek zaten inanması zor bir başarıya imza attı oysa onun hedefi dünya rekoru olduğundan hız kesmiyordu. NoahJ456’nın hızını kesen, oyunun kendisi oldu.

5 saat 47 dakikalık sıkıcı maratonun ardından 208. tura gelen NoahJ456, Zebra 112 Vicious Stallion hatası ile karşılaştı. Oyun devam ederken ekran kısa süreliğine dondu, arkasından bir süre siyah ekranla karşılaştı ve nihayetinde de kusur mesajı ekranda göründü. Hemen Hemen 6 saat uzunluğundaki rekor denemesi, basit bir sunucu hatası nedeniyle yarıda kaldı.

twitter

Varsayım edebileceğiniz gibi NoahJ456, rekor denemesinin oyun kaynaklı olarak başarısızlıkla sonuçlanması nedeniyle büyük bir hayal kırıklığı yaşadı ve tepkisini Twitter hesabından paylaştığı “F.” harfi ile gösterdi. 

İyi haber -NoahJ456 için değil- YouTuber’ın karşılaşmış olduğu Zebra 112 Vicious Stallion hatasının son derece nadir görülüyor olması. Şu asıl dek forum sitelerinde ilgili hata ile ilgili yalnızca birkaç şikayet var. Olasılıkla bu kişiler aralarında kusur ile en şanssız şekilde karşılaşan NoahJ456 oldu.

Noah’ın dünya rekoru kırmaya koşarken spiker hatası aldığı video (17:40)

Comments
To Top