Haber

Bir YouTuber’a Gönderilen Xbox Series X, 4 Günde Bozuldu

Bir YouTuber'a Gönderilen Xbox Series X, 4 Günde Bozuldu

Microsoft’un yeni tür oyun konsolu Xbox Series X’in oyunseverlerle buluşmasına bir haftadan kısa bir süre kaldı ve dünyanın o kadar çok noktasından YouTuber ve oyun yayıncıları kendilerine gönderilen tanıtım birimleri ile videolarını yayınlamaya başladılar.

Oyun ve teknoloji odaklı içerikler yayınlayan ThePapiGfunk adlı YouTube kanalı da Xbox Series X’in ‘evvelden’ gönderildiği içerik üreticiler aralarında yer alıyordu ancak ThePapiGfunk’ın Xbox Series X ile hikayesi, diğer yayıncılardan kısa sürdü.

xbox

1 Kasım’da Xbox Series X’in kutu başlangıç videosunu yayınlayan ThePapiGfunk, 5 Kasım’da paylaştığı tweette ise Xbox Series X’inin bozulduğunu, konsolun çalışmaya devam ettiğini ancak ekrana herhangi bir görüntü gelmediğini belirtti.

ThePapiGfunk, tweette konuyla ilgili yakında bir video paylaşacağını söylese de hemen şimdi bir video gelmiş yok. Sorunun niçin kaynaklandığı hemen şimdi bilinmiyor olsa da kutusundan çıkalı 4 gün olan bir Xbox Series X’in bozulmuş olması huzursuzluk yarattı.

Xbox Series X ve uygun fiyatlı kardeşi Xbox Series S, 10 Kasım’da Türkiye ve dünyanın geri kalanında satışa sunulacak. 8K video çıkışı destekli Xbox Series X, 8.299 TL fiyat etiketine sahipken; Xbox Series S, 5.399 TL’lik daha uygun bir fiyat ile gelecek.

Comments
To Top