Haber

Bir Site, 25 Günde 25 Film İzleyene Yaklaşık 20 Bin TL Ödeyecek

Bir Site, 25 Günde 25 Film İzleyene Yaklaşık 20 Bin TL Ödeyecek

Reviews.org, yeni bir çalışması için 25 gün baştan başa Noel temalı 25 film izleyecek bir kişiye 2.500 dolar (takriben 20.000 TL) öneri ediyor. Hatta bunun yanına son derece çekici bir takım ek ödüller de bulunuyor.

İşe(!) seçilen kişinin yapacağı şey oldukça kolay; önümüzdeki 25 gün her tarafında Noel temalı bütün 25 film izleyecek. Sonrasında sitenin filmler ile ilgili sunmuş olduğu bir dizi anketi doldurarak ayrılmak.

En iyi Noel filmini devretmek için 25 günde 25 film izleyene 2.500 dolar verilecek

25 günde 25 film

Verilen görevi başarılı bir şekilde tamamlayan kişi, 2.500 dolarlık peşin para ödülün yanı sıra bir takvim Netflix, Hulu, Disney+, Amazon Prime, HBO Max, Apple TV+ ve Hallmark Movies Now aboneliği kazanacak. Dahası Reviews.org, film izlemek gibi zorlu bir görevin üstesinden gelecek olan kişiye izleyeceği filmleri seçme hakkı da tanıyor. İşte Reviews.org’un teklif listesi:

Home Alone Frosty the Snowman The Santa Clause Elf Klaus A Christmas Story Rudolph the Inkar-Nosed Reindeer Rise of the Guardians The Polar Express A Christmas Carol The Holiday Christmas with the Kranks National Lampoon’s Christmas Vacation Arthur Christmas How the Grinch Stole Christmas (1967) The Grinch (2018) Miracle on 34th Street It’s a Wonderful Life Jingle All the Way A Charlie Brown Christmas Deck the Halls Love Actually Last Holiday Four Christmases The Muppet Christmas Carol New Year’s Eve When Harry Met Sally Rent While You Were Sleeping The Holiday Bridget Jones’s Diary Sleepless in Seattle Holiday Inn An Affair to Remember About Time

Reviews.org, söz konusu çalışmanın amacını tarihin en iyi Noel filmini devretmek olarak açıklıyor. Laf konusu “iş teklifi” için başvurular 4 Aralık’a dek açık olacak ve kazanan, Reviews.org’un YouTube kanalından açıklanacak. Hem kazanan kişiye bir e-posta da gönderilecek.

Reviews.org’un 25 günde 25 film izleyecek kişi aradığı iş ilanı için yayınladığı video

Comments
To Top