Haber

Bir Profesör, Uzaylıların Var Olduğunu ve ABD ile Anlaştığını Savundu

Bir Profesör, Uzaylıların Var Olduğunu ve ABD ile Anlaştığını Savundu

Onlarca yıldır dünyanın en çok tartışılan ve komplo teorilerine de konu olan uzaylılarla ilgili muhabere bir çıkış geldi. Eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed göre yapılan bir açıklamada, uzaylıların aslında var oldukları oysa insanların buna hazırlanmış olmadıkları için ortaya çıkmadıkları ifade edildi.

87 yaşındaki Eshed, bunları çok daha önceden bildiğini fakat koşulların uygun olmadığını söylüyor. Bildiklerini yıllar önce anlatması durumunda kendisine çılgın gözüyle bakılıp, hastaneye yatırılabileceğini açıklama ediyor. Bundan Böyle kaybedecek de bir şeyinin kalmadığını söyleyen Eshed, insanların uzaylılara bakışlarının da değiştiğini, bu yüzden de bildiklerini anlatmaya karar verdiğini belirtiyor.

“Uzaylılar, ABD ile meslek anlaşma imzaladı”

Uzaylı iddiası

Eshed’e tarafından uzaylılar, ABD ile bir uzlaşma imzaladılar. Bu anlaşmanın konusuysa uzaylıların, Dünya’da çeşitli incelemeler gerçekleştirmek istemeleri. Uzaylıların da tıpatıp millet gibi davrandıklarını, evrenin sırlarını anlamaya çalıştıklarını açıklayan profesör, uzaylıların insanlara yardım etmek istediklerini savunuyor. 

Yıllar baştan başa İsrail’in uzay programlarını idare eden Haim Eshed, yaptığı açıklamalarda Donald Trump‘a da değindi. Eshed’e göre eski ABD Başkanı Trump, uzaylıların varlığını açıklama yapmak istemiş ancak “Galaktik Federasyon”lu uzaylılar, böyle bir şeyi istememişler. Çünkü uzaylılar, insanların azıcık sakinleşmeye gereksinim duyduklarını düşünüyorlarmış. Ama ahali, şu lahza için uzaylılar konusunda o kadar de halden anlayan değiller…

Comments
To Top