Haber

Bir gün Kohler’in yeni sesle etkinleştirilen akıllı banyosunda oturmayı umuyorum

Bir gün Kohler’in yeni sesle etkinleştirilen akıllı banyosunda oturmayı umuyorum

Kohler, suyu yüklemek için bir uygulamayı veya sesinizi kullanmanıza müsade veren yeni bir zeki banyoyu ortaya çıkardı. Bu kendi başına benim için epeyce elverişli görünüyor, ama satın aldığınız modele yan olarak, küvetin etrafındaki ışıkların rengini değiştirerek veya hatta birazcık sis ekleyerek banyo deneyiminizi yükseltebilirsiniz.

Keza özellikleri belirtilmiş bir sırayla açmak için önceden belirlenmiş rutinler oluşturabileceksiniz, böylece banyonuzu iyice istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Örneğin, küvetin kendisini belirli bir seviyeye ve belirtilmiş bir sıcaklığa değin doldurmasını sağlayabilir ve bu tamamlandığında, Amazon’un Alexa ya da Google Asistanına sesli komut vererek birazcık sis ekleyebilir veya aromaterapiyi açabilirsiniz.

Kohler kadar sağlanan bu görüntüde Durgunluk Banyosu’na kendiniz bakın. Söylemeliyim ama, doğrusu rahatlatıcı bir küvet gibi görünüyor.

Bu lüks banyo deneyimini kendi evinizde istiyorsanız, yine de ucuza gelmeyecek. Sadece suyun sıcaklığını ve derinliğini gözden geçirmek için, tahmini fiyatı 8.698 $ olan bir modele bakıyorsunuz. Sis ve aromaterapiyi etkinleştirmenize izin veren “Tecrübe Kulesi” ni istiyorsanız, bunun maliyeti takriben 10.998 $ olacaktır. Bu iki model de Temmuz ayında satışa sunulacak. Hem taşma için zemin ızgaraları olan ve ışıkların tahmini fiyatı 15.998 $ ‘dır ve Ekim ayında satışa sunulacak.

Durgunluk Banyosu akıcı görünse de Kohler’in Surround ses hoparlörlerine, etraf aydınlatmasına ve Alexa ses kontrollerine sahip Numi 2.0 Intelligent Toilet dek hayranlık uyandırıcı olmadığını söylemeliyim. CES 2019 için The Verge’in “En CES” ödülünü kazandı. Ama, hemen şimdi tuvaleti satın alamadığınız görülüyor, fakat Kohler’ın web sitesinde kullanıma sunulduğunda bildirim edinmek için kaydolabilirsiniz.

Comments
To Top