Haber

Bir avuç Samsung Galaxy S21 telefonu belki de en büyük sızıntıdır

Bir avuç Samsung Galaxy S21 telefonu belki de en büyük sızıntıdır

Sızıntıları, işlemeleri ve sızdırılmış renderları gördünüz. Şu Anda, lansmandan yalnızca bir gün önce, Twitter kullanıcısı Mr.Techie (Android Authority yoluyla) bir uçtan bir uca Galaxy S21 serisinin tamamının hakiki bir kişinin elinde nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Görüntüler ayrıca telefonun söylentiler sıradan, Plus ve Ultra çeşitleri aralarında iyi bir boyut karşılaştırması. Hem en düşük üç rengi görüyoruz ve bence mor çok hoş görünüyor, fakat parmak izi birleştirme eğilimini sürdürüyor gibi görünüyor.

Samsung, yarınki # Unpacked2021 etkinliğinden önce #MrTTechie’ye birkaç demo gönderdi. İlk izlenimlerimin dizisi … #WeTheTechies #SamsungUnpacked #Samsung # GalaxyS21Series pic.twitter.com/wwyP2QswKr

— Mr.Techie – We The Techies (@We_The_Techies) 13 Ocak 2021

Bay Techie hem S21 Ultra’nın kalın tarafta olduğunu belirtiyor, oysa koyu rengi göz önüne alındığında, resimde tuttuğu diğer telefonla karşılaştırmak azıcık kuvvet olabilir. Söylentilere göre bu fazla da şaşırtıcı olmayabilir.

# S21Ultra THICKKKK yok yıllarca böyle kalın bir amiral gemisini elinde tuttu. # Note20Ultra ve # iphone12promax’ın çok ince görünmesini sağlar pic.twitter.com/IzRs5HwslB

— Mr.Techie – We The Techies (@We_The_Techies) 13 Ocak 2021

Bu sızıntılar birazdan geliyor tel aşağıda, lansman olayı yarın gerçekleşecek. Bu resimler merakınızı o kadar tatmin etmiyorsa, etkinlikte neler bekleyebileceğinizle ilgili makalemize göz atabilirsiniz. Bu noktada, yarın sabahtan ortaya çıkmadan önce insanların kapılarına gelmeleri açık havada, bu telefonlarla ilgili daha pozitif şeyin nasıl sızdırılabileceğini hayal etmek güç.

Comments
To Top