Haber

BioForm VIII Etkinliği İçin Geri Sayım Başladı

BioForm VIII Etkinliği İçin Geri Sayım Başladı

IEEE Yıldız Teknik Üniversitesi öğrenci kulübü çatısı aşağıda bu yıl 8.’si düzenlenen BioForm etkinliği, “Bu Etkinlikte Yaşam Var” mottosuyla önümüzdeki hafta başlıyor. Çevrimiçi etkinlik idare platformu Holacon üzerinden gerçekleştirilecek etkinliğe katılım ücretsiz olacak ve katılımcılara birer sertifika verilecek.

IEEE YTÜ EMB Komitesi kadar geniş bir kitlenin hayatına dokunabilmek adına kayıt sınırı koyulmayan BioForm VIII’de sektörün en tanınan şirketleri, sivil toplum kuruluşları, alanında uzman akademisyen ve konuşmacıları öğrencilerle buluşturmak hedefleniyor. Katılımcılara çevrimiçi ortamda konuşmacılar ve şirketlerle sesli ve görüntülü networking alanı, ilk elden mesajlaşma imkânı ve fazla daha fazlası vadediliyor.

BioForm VIII, 22-23-24 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek:

BioForm VIII

EMB komitesinin her yıl düzenlediği BioForm, mühendislik ve sağlık durumu alanında karşılıklı paydada randevulaşma ve çok disiplinli çalışmalar ortaya ayarlamak adına hedef kitlesini oldukça geniş tutuyor. Etkinlik, ilk olarak biyomühendislik, biyoloji, kimya, tıp mühendisliği, biyomedikal mühendisliği, doku mühendisliği, kalıtımsal mühendisliği, moleküler biyoloji ve kalıtımsal, kimya mühendisliği, teftiş otomasyon mühendisliği, mekatronik mühendisliği olmak üzere bilim ve mühendisliğin o kadar fazla alanında öğrenim görebilen öğrencilere hitap ediyor.

3 gün sürecek faaliyet kapsamında alanında bilirkişi onlarca isim; Sağlıkta Giyilebilir Teknolojiler, Biyomedikal Mühendisliğinin Türkiye’de Geleceği, Tıpta Tanı ve Tedavide Yapay Organ Uygulamaları, Göz Hareketlerini Peşine Düşüp Takip Teknolojisi ve Rehabilitasyon, DNA Tabanlı Gelecek ve Biyoendüstri 2.0 gibi çoğu güncel konunun üstünde durulacak.

Çevrimiçi ortamda ücretsiz bir şekilde düzenlenecek faaliyet hakkında daha fazla data olmak ve kayıt edinmek için buradaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Comments
To Top