Haber

Bilişim Teknolojileri Zirvesi, 16-20 Aralık’ta Online Olarak Gerçekleştirilecek

Bilişim Teknolojileri Zirvesi, 16-20 Aralık'ta Online Olarak Gerçekleştirilecek

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından “Sırada Ne Var?” temasıyla gerçekleştirilecek Bilişim Teknolojileri Zirvesi, 16-20 Aralık 2020 tarihlerinde pandemi dolayısı ile çevrimiçi olarak katılımcılarını ağırlayacak.

Üniversite öğrencilerinin bilişim sektörüne ilgisini sürüklemek ve meslek dünyası ile öğrenciler arasında iletişim kurulmasını amaçlayan etkinlikte bilişim, teknik yönlerinden uzaktan bir biçimde incelenerek bilişimin yöneticiler açısından kayda değer noktaları vurgulanacak.

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ

Bilişim Teknolojileri Zirvesi dahilinde keza Türkiye ayrıca de dünyada teknoloji sektörünün odağındaki konular, ilgili firma temsilcileri ve teknoloji sektörünün önde gelen isimleri kadar ele alınacak.

Etkinliğin konuşmacıları, iş ve yaşam deneyimlerini de katılımcılarla paylaşarak meslek dünyasına adım atmaya hazırlanan öğrencilere bir ilham kaynağı olacak. Bu sayede etkinlik, katılacak herkese öbür fikirlerin kapılarını aralamayı hedefliyor.

5 gün baştan başa toplamda 17 saat sürecek olan etkinlikte, 28 öbür hatip söz alacak. 2000’den artı katılımcının yer alacağı etkinlikte oturumlar arası netwoking araları da olacak. Bilişim Teknolojileri Zirvesi hakkında daha pozitif bilgi edinmek ve etkinliğe tescil almak için btz.org.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Comments
To Top