Haber

Beyniniz Yanacak: Marvel Evreninin Alt Üst Olduğu What If …?’in İlk Fragmanı Yayınlandı

Beyniniz Yanacak: Marvel Evreninin Alt Üst Olduğu What If ...?'in İlk Fragmanı Yayınlandı

Kısa zaman önce Marvel Sinematik Evreni’nin 4. aşamasını başlatacak olan WandaVision’ın ikinci, The Falcon and The Winter Soldier ve Loki’nin ise birincil fragmanlarını yayınlayan Disney, bu yapımlarla beraber “What If …?” adlı yeni animasyon dizisinin birincil fragmanını da yayınladı.

“What If …?”, Marvel hayranlarına her şeyin bilinen fakat bir o kadar da ayrı olduğu bir dünya sunmaya hazırlanıyor. Zira “What If …?”de uzay, vakit ve gerçeklik gibi kavramlar bildiğimiz Marvel Sinematik Evreni’nden fazla ayrı olacak.

Peggy Carter’ın Captain Britain’in veya Black Panther’in Star Lord olduğu bir dünya: What If …?

captain america britain

Bir lahza için süper asker serumunu Steve Rogers’ın yok Peggy Carter’ın aldığını düşünün; Captain America’nın yok Captain Britain’in var olduğu bir dünya. veya yağmacı Yondu’nun Peter Jason Quill yerine bizim Black Panther olarak bildiğimiz T’Challa’yı kaçırdığı ve T’Challa’nın Black Panther yerine Star Lord olduğu bir dünya… “What If …?”de iyice bunlarla karşılaşacağız.

“What If …?” bir animasyon dizisi olacağı için pek çok kişinin ilgisini çekmeyebilir. Ama Marvel Sinematik Evreni’ndeki az kalsın tüm karakterleri alternatif bir gerçeklikte izleme şansı bulacağımızdan Marvel hayranları için acayip bir tecrübe olacağına tereddüd değil. “What If …?”, 2021 yaz aylarında Disney+’ta yayınlanacak.

What If …? fragmanı

Comments
To Top