Haber

Belkin’in ikinci MagSafe bağlantı istasyonu Apple Watch şarj cihazını ve fiyatı düşürüyor

Belkin’in ikinci MagSafe bağlantı istasyonu Apple Watch şarj cihazını ve fiyatı düşürüyor

Apple’ın yeni MagSafe şarj standardını açıklamasından bu yanlamasına, standardı kullanan resmen onaylanmış kablosuz yük cihazları az ve fazla uzaktan. Ama Belkin, daha mantıklı bir 99,95 ABD doları fiyat etiketi sağlayan yeni BoostCharge Pro MagSafe 2’si 1 arada Kablosuz Yük Cihazı ile bu sayıları artırıyor.

BoostCharge Pro MagSafe 3’ü 1 arada Kablosuz Sorumluluk Cihazı ile benzer BoostCharge Pro MagSafe 2’si 1 Arada Kablosuz Şarj Cihazı – zaten varsayım edebileceğiniz gibi – üç yerine iki ürünü yük edebilir. Artık fütüristik sorumluluk ağacı, 3’ü 1 arada aygıtta yer alan Apple Watch şarj cihazını düşürerek AirPod’larınız (veya uyan herhangi bir cihaz) için sadece bir MagSafe ped ve alışılagelmiş bir Qi çok miktar cihazı sunacak.

İlgili

Belkin’in birincil MagSafe ürünleri deli görünümlü 3’ü 1 ara sıra yük cihazı ve bir araba kurulum aparatıdır

Ve 3’ü 1 arada mahsul gibi, yeni BoostCharge Pro MagSafe 2’si 1 arada, devlete ait, MFi tasdikli bir MagSafe cihazdır, yani MagSafe’in daha hızlı 15W kablosuz yük cihazından faydalanmak için mevcut birkaç seçenekten biri. Ve işlevsellikteki üçte bir azalma, benzer bir fiyat düşüşüyle ​​birlikte gelir: BoostCharge Pro MagSafe 2’si 1 arada, Belkin’in daha büyük muadili için istek ettiği 149,95 ABD dolarına kıyasla 99,95 ABD dolarıdır.

BoostCharge Pro MagSafe 2’si 1 Arada Kablosuz Şarj Cihazı, bu yılın sonunda Mart veya Nisan ayında piyasaya sürülecek. Ayrıca Apple’ın keza de Belkin’in web sitelerinden erişilebilir olacak.

Yeni kablosuz sorumluluk cihazıyla birlikte Belkin, ikinci kablosuz kulaklık setini de duyurdu: Soundform Freedom True Wireless Earbuds. Orijinal Soundform True Wireless Kulaklıkların 59,99 $ ‘lık bir bütçe seçeneği olduğu (eşleşecek özelliklere sahip), Belkin Soundform Freedom tomurcukları ile daha yüksek hedefliyor. Yeni tomurcuklar daha iyi batarya ömrü (çantada ek 20 saat ile sekiz saate kadar), USB-C şarjı ve geliştirilmiş arka plan gürültüsü yalıtımı (aktif şamata iptali olmamasına karşın) özelliklerine sahiptir.

Özellikle, Soundform Freedom kulaklık başlıkları bununla beraber Apple’ın Find My ağıyla çalışan birincil üçüncü taraf ürünlerden biri olacak (Apple’ın geçen yıl bir seçenek olarak sunacağını duyurduğu bir şey). Bu, Apple’ın kendi AirPod’larına aynı şekilde, yetkisiz kulaklıklarınızı bulmak için iPhone ve Mac cihazlarında Bul uygulamasını, şirketin kendi birinci taraf cihazlarının kullanabileceği benzer kitle kaynaklı Apple ürünleri ağını kullanarak kullanabileceğiniz anlamına gelir. .

Soundform Freedom kulaklıkları ayrıca ayrıca Qi hem de USB-C şarjı, değişebilir kulaklık uçları ve ter ve sıçrama direnci için IPX5 olarak derecelendirilmiştir. Belkin henüz fiyatlandırmayı açıklamadı, ancak Mart veya Nisan aylarında satın alınabilecekler.

Comments
To Top