Haber

Başrolünden The Punisher’ın 3. Sezonu İçin Umutlandıran Açıklama

Başrolünden The Punisher'ın 3. Sezonu İçin Umutlandıran Açıklama

Marvel yapımı bir Netflix dizisi olan The Punisher, 2017’de yayınlanan birincil sezonunun ardındaki dünya çapında geniş bir izleyici kitlesi oluşturmayı başarmıştı. 1 yılı aşkın bir sürenin peşinde The Punisher’ın 2. sezonu, Netflix abonelerinin karşısına çıkmış bir başka Marvel anti kahramanı olan Frank Castle, illegal bir şekilde “cezalandırmaya” devam etmişti.

The Punisher için her şey yolunda gidiyor derken 2. sezonun yayınlanmasından sadece bir ay sonradan Marvel’ın Disney+ ile birlikte bir her yerde yapılanmaya girmesiyle başlayan proje iptali dalgası The Punisher’ı da vurdu ve dizi, başarılı kabul edilen iki sezonun peşinde iptal edildi. 

Jon Bernthal’dan The Punisher’ın 3. sezonu için: tekrar tekrar umut vardır

the punisher

Punisher/Frank Castle karakterine yaşam veren 44 yaşındaki Amerikalı oyuncu aktör Jon Bernthal, Geek House Show’a verdiği röportajda The Punisher hayranları için hemen hemen umut saçtı. Röportaj sırasında iptal edilen üçüncü sezonla ilgili “defalarca umut vardır.” diyen Bernthal, The Punisher için köprülerin en ince ayrıntısına kadar yıkılmadığını belirtmiş oldu.

“O benim kanımda, kemiklerimde… Yani kayda değer olan bizim yapıp yapmamamız değil, içten yapmamız” ifadelerini kullanan Bernthal, The Punisher’a ve Frank Castle’a dair duygusal açıklamalarda bulunarak “Bu kararlar (3. sezondan bahsediyor), benim misafir etme edilmediğim odalarda alınıyor. Ama o her zaman benim bir parçam. (3. sezon için) çağırıldığımda hazır olacağım ve doğrusunu yaptığımızdan kesin almak için elimden gelen her şeyi yapacağım.” biçiminde konuştu.

punisher 3. sezon açıklama

Marvel’ın çatı şirketi olan Disney, çevrimiçi yayınlama servisi Disney+ ile Netflix’e karşı taraf olmuştu ve iki şirketin birbiriyle rekabet etmeye başladığı andan itibaren Marvel yapımlarının tek tek Netflix’cilt uzaklaşmaya başladığını görmüştük. Marvel, The Punisher için az önce bir Disney+ projesi açıklamadı ama gelecekte böyle bir ilan ile tesadüf ihtimalimiz bulunuyor. Zira daha önce yapılan direktifler, The Punisher 3. sezon hikayesinin zaten hazır olduğu yönündeydi.

Comments
To Top