Haber

ATV’nin Süper Kahraman Dizisi Akıncı’nın İlk Bölüm Fragmanı Geldi Video

ATV'nin Süper Kahraman Dizisi Akıncı'nın İlk Bölüm Fragmanı Geldi Video

Türk dizisi sektörü, fazla yakın bir gelecekte yepyeni bir yapımla tanışacak. 1 Ocak itibarıyla ATV’de yayınlanacak olan bu yapım, bir süper kahramanın maceralarını anlatacak. Ortaya çıktığı birincil günden beri özellikle de sosyal medya kullanıcılarının diline dolanan “Akıncı” isimli dizinin şu anda, ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

Veli Çelik kadar yönetilen dizinin başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi bulunuyor. Deren Talu, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhan Onat, Atakan Hoşgören, Ayça Erturan, Müge Boz, Ercü Turan ve Berrak Kuş gibi isimlerin de yer aldığı Akıncı’nın proje tasarımı, Hakan Kandal göre üstleniliyor.

Akıncı için hazırlanan afiş de ilk bölüm fragmanıyla birlikte paylaşıldı

Akıncı Afiş

Dizinin ilk bölümü için yayınlanan fragman, Akıncı’nın aksiyon dolu olacağını düşündürüyor. Fragmandan anlayabildiğimiz kadarıyla terör, yasa dışı işler ve hatta ABD güçleri bile dizinin bir unsuru olarak karşımıza çıkacak. Süper kahramanımız da bu tehditlerin üstesinden gelmeye çalışacak. Dizinin adamakıllı İstanbul‘da geçeceği ifade ediliyor.

ATV’nin 1 Ocak 2021 tarihinde yayınlayacağı dizinin dikkat çekeceği aşikar. Çünkü Akıncı, bugüne dek gördüğümüz Türk dizilerinden oldukça farklı görünecek gibi duruyor. Oysa konuların nasıl işleneceği, dizinin içeriğine ne süre aşk temasının gireceği şu an için bilinmiyor. Dizinin tutup tutmayacağını önümüzdeki haftalarda hep birlikte göreceğiz.

İşte Akıncı’nın ilk bölümü için yayınlanan fragman

Comments
To Top