Haber

AT&T TV Now artık AT&T TV – işte bunun anlamı

AT&T TV Now artık AT&T TV - işte bunun anlamı

BEYGIR&T TV Now artık yok. Yeni müşteriler artık telekomun YouTube TV veya Hulu ile Canlı TV’ye benzer ince paket TV hizmetine kaydolamaz.

Bunun yerine müşteriler sadece BEYGIR&T TV’ye kaydolabilir. Basitçe bildirmek gerekirse: AT&T artık iki yerine bir sanal TV hizmetine sahip. Bir sözcü Variety’ye verdiği demeçte, mevcut müşteriler hizmete erişmeye devam edebilecek ve herhangi bir kesinti yaşamamaları gerektiğini söyledi.

BEYGIR&T, BEYGIR&T TV Now’ın bazı bölümlerinde AT&T TV’ye geçti, buna yıllık sözleşmeden vazgeçildi ve insanların BEYGIR&T TV donanımına sahip olmalarını gerektirmedi. Bunun yerine, BEYGIR & T’nin web sitesine tarafından, kullanıcılar kendi ahenkli cihazlarını (Amazon Fire TV, Apple TV vb.) Kullanarak yayınlama yapabilir. Ilave sporlar gibi eklentiler ve HBO gibi premium kanallar dahil edinmek üzere müşterilerin istedikleri kanallara ast olarak seçebilecekleri üç ayrı fiyatlandırma katmanı vardır. Fiyatlar, AT&T TV Now’ın başlangıç ​​fiyatının iki katından fazla, 70 ila 95 ABD doları arasında değişiyor.

Variety’ye, “Bu iki yayın hizmetini tek bir AT&T TV deneyiminde birleştirerek daha artı bedel ve basitlik getiriyoruz,” dedi BEYGIR&T pazarlamadan sorumluluk sahibi kıdemli başkan yardımcısı Vince Torres.

BEYGIR&T TV Now, BEYGIR&T’nin zaten kafa karıştırıcı bir adlandırma şeması (DirecTV ve DirecTV Now) alıp daha da kötüleştirdiği gerçeğinin ötesine baksanız bile (bunlar sırasıyla 2019’da BEYGIR&T TV ve AT&T TV Now oldu. ). 2016’da 65 kanal için ayda 35 dolardan başlatılan fikir, kablo kesme trendine atlamaktı. Bir dakika işe yaradı, fakat BEYGIR&T sürekli artan maliyetler, lisans sorunları ve yeni oyuncuların gelişen rekabeti ile aleyhinde karşıya kaldıkça sayılar düşmeye başladı.

Açık mavi kutu küçülmeye devam ediyor.

Eylül 2018’de, AT&T TV Now internet TV abone pazar payının yüzde 25’ini kontrol ediyordu; Çözümsel işyeri Antenna’nın verilerine göre, Eylül 2020 itibarıyla bu oran yalnızca yüzde 8’e düştü. Canlı TV, YouTube TV ve Fubo ile Hulu’nun hepsi bir arz çoğalma görürken, AT&T TV Now radikal bir şekilde küçüldü. Yükselen fiyatlar ve kanal kesintileri, lisans anlaşmazlıklarına neden oldu ve AT&T TV Now’ın niçin başarısız olduğunu kavramak güç yok.

AT&T TV 2018’in üçüncü çeyreğinde 1,86 milyon müşterinin zirvesinden, Eylül 2020’de 685.000’in altına düştü. Birçok vakit, çelimsiz paket TV çalıştırmanın maliyeti arasındaki dengeyi bulmaya hedeflemek hizmetleri ve aylık abonelik fiyatlarını düşük yetişmek, kârsız bir geleceğe giden yolu doğurur. Eski AT&T CEO’su Randall Stephenson aksini düşünse bile.

“[Bugün piyasada bile olmayan büyük bir alıcı grubu için bunun çok, çok albenili olacağına kesinlikle ikna olduk,” dedi Stephenson, 2016’da DirecTV Now’ın ( Variety’ye göre, ardından BEYGIR&T TV Now) piyasaya sürüldü.

Comments
To Top