Haber

Asus’un ROG Claymore II mekanik klavyesi, kullanışlı bir çıkarılabilir sayısal tuş takımına sahiptir

Asus'un ROG Claymore II mekanik klavyesi, kullanışlı bir çıkarılabilir sayısal tuş takımına sahiptir

Asus, CES 2021’de ROG Claymore II adlı yeni bir mekanik klavyeyi duyurdu. Özelleştirilebilir makro tuşları ve tuş başına RGB arkadan aydınlatmasıyla oyuncular için tasarlanmıştır. aynı zamanda, 100 milyon tuş basma ömrüne sahip olduğu bahis edilen Asus’un kendi ROG RX Blue ya da Red optik anahtarlarına sahip ilk cihazdır.

Bu model, sayısal tuş takımını en ince ayrıntısına kadar bırakamayan kişilere bir selamlama verir: Yerden tasarruf etmeniz veya ihtiyacınız olduğunda manyetik olarak takmanız icabında Claymore II’yi yüzde 80 klavye yapmak için onu çıkarabilirsiniz bir takım rakamları basmak için. Sayısal tuş takımı keza ses seviyesi kadranı gibi daha sezgisel medya kontrolleri sunar.

ROG Claymore II, bir USB-C kablosu veya 2,4 GHz ile kablosuz bağlanır. Kablosuz kullanırsanız, 4.000mAh pilinin 40 saate kadar dayanması gerekiyor. Asus, USB-C bağlantı noktasının öteki cihazlar için çabuk şarjı ve USB geçişini desteklediğini söylüyor. Bu model 2021’in 2. çeyreğinde piyasaya sürülecek; Asus az önce bir fiyat paylaşmadı.

Asus Gladius III Wireless Fotoğraf: Asus

Asus ayrıca yeni ROG Gladius III Wireless’ı da duyurdu oyun faresi. Farenin nihai bir fiyatı ya da açıklanmış bir çıkış tarihi yoktur (Q2 2021 hedefinin ötesinde), ama tasarım ve teknik özellikler bilinmeye değerinde. Gladius III Wireless, satın alınabilecek en iyi kablolu oyun faresi olarak gösterdiğimiz Razer DeathAdder V2’ye benziyor. Yeni cihazın sensörü 19.000 DPI’a değin destekler ve 2,4 GHz veya Bluetooth aracılığıyla bir kabloyla ya da kablosuz olarak bağlanabilir. Asus, bu farenin tamamen kablolu bir versiyonunun bir noktada piyasaya sürüleceğini söylüyor.

işaret bir şekilde, ROG Gladius III, ihtiyaçlarınız için doğru hissi bulabilmeniz için kullanıcı kadar değiştirilebilir anahtarlara izin veriyor – hatta arasında geçiş yapmanıza da müsade veriyor. üç pimli mekanik ve beş pimli Omron optik anahtarlar. Birçok insan büyük olasılıkla farelerini hiçbir vakit anahtarlarının ömrünün sonuna ulaşacak kadar stres altına sokmaz, fakat onları değişiklik seçeneğine sahip olmak kuşkusuz hoş bir özellik.

Comments
To Top