Haber

Asus’un latte’si kahve ve süt yerine film dağıtıyor

Asus’un latte'si kahve ve süt yerine film dağıtıyor

Asus, bugün CES 2021’de yeni ZenBeam Latte’yi duyurdu ve fazla şirin. Tek gözlü, kumaş kaplı bir mini robota benzer bir mobil film projektörüdür. En önemlisi, 720p görüntüsünü 300 lümene dek LED ışık kullanarak ateşleyerek Anker benzerlerinden gördüğümüz kapsül projektörlerden daha aydınlık ışık halkası getiriyor ve önyükleme için entegre 10W Harman Kardon ayarlı bir hoparlör sistemine sahip.

Garip bir şekilde Asus, projektörünün kahve fincanı gibi göründüğünde ısrar ediyor.

ZenBeam Latte projektörü. Resim: Asus

O Kadar değil. Dürüst şekil yok (sadece videoyu izleyin!) Ve niçin “konut gibi” bir kahve fincanı (Asus’un kelimesi) mükemmel bir kahverengi yerine gri olsun? Asus hem, dobra dobra hatalı olan “kumaş dış yüzey sunan ilk projektör” olduğunu bahis ediyor.

Elbette, Asus latte’sini içemezsiniz çünkü yalnızca ışık ve ses yayar. yine de, telefonunuzu veya bir HDMI cihazını kablosuz olarak yansıtabilir.

Bunu bir fırsat olarak değerlendirin, gadget üreticileri: Asus’un yapmadığı kahve fincanını yapın. Bir filmden daha uzun sürdüğünden belli olun – Asus, 6.000 mAh pilden üç saat özel baskı yapıyor – ve akıcı boyutlu bir ekran oluşturacak kadar aydınlık hale geliyor. Asus, bunun duvardan bir metre, 80 inç iki metrede ve en fazla 120 inç (olasılıkla üç metre) yerleştirildiğinde 40 inçlik bir fotoğraf üretebileceğini söylüyor. yine de, 300 lümen bir projektörün dokuz fit ötede fazla aydınlık olmasını beklemeyin.

Asus, ABD’ye yılın ikinci çeyreğinde geleceğini söylüyor, oysa fiyatlandırma hakkında bir bilgi yok. < /

Comments
To Top