Haber

Asus’un 2021 dizüstü bilgisayar serisi, iki yeni çift ekranlı ZenBook içerir

Asus’un 2021 dizüstü bilgisayar serisi, iki yeni çift ekranlı ZenBook içerir

Asus, CES 2021 duyurularının bir parçası olarak iki yeni çift ekranlı ZenBook Duo dizüstü bilgisayarı duyurdu. 15 inçlik model bu yılın Nisan ayında Kuzey Amerika’da satışa sunulacak, ancak 14 inçlik modeli 14 Ocak’tan itibaren 999,99 dolara ön sipariş verebilirsiniz. Keza hafif ve portatif ürünler arayanlar için yeni bir VivoBook ve yeni bir ExpertBook var.

ZenBook Duo serisinde yeniyseniz, dizüstü bilgisayarlarda birincil ekranın (alışılagelmiş ekran) yanı sıra klavye desteğinin üstteki yarısında yerleşik ikincil bir ekran (ScreenPad Plus) bulunur . Üzerinde herhangi bir şey yapacak değin büyük yok, oysa dikkat dağıtıcı unsurlarınızı (Twitter, Discord, vb.) Başlıca alıştırma alanınızdan uzaktan yetişmek için üzerine yükleyebilirsiniz. Adobe’nin de dahil olduğu bazı programlar ScreenPad’e özgü arayüzler de sunar.

Asus’un ZenBook Duo serisi daha iyi Intel işlemciler ve Nvidia grafik yongaları alıyor

15,6 inç ZenBook Pro Duo 15 OLED, çiftin bir güncellemesidir. ekran ZenBook Pro Duo 15, birincil OLED ekrana sahip 15,6 inç çift ekranlı bir dizüstü bilgisayardır. Ayrıca geçen yıl çıkan olağan ZenBook Duo’nun devamı niteliğindeki 14 inçlik bir model de var. Bu model Intel’in Evo programı aracılığıyla doğrulanmıştır, bu da Intel’in iyi performans, pil ömrü ve öteki özelliklere sahip olduğuna dair kefil olduğu anlamına gelir.

ZenBook Duo 14 artık Iris Xe entegre grafikli Intel’in 11. Cins işlemcilerini (bir Core i7 veya Core i5) içeriyor (hem bir Nvidia GeForce MX450 GPU da ekleyebilirsiniz).

En mutlu olduğum güncelleme, her ikisinin de ScreenPad Plus’ı yukarı içten eğen yeni bir tasarıma sahip olması – bundan böyle klavye desteğinde düz yok. Bu, ikincil ekranı okumak için boynunuzu klavyenin üzerinde gezdirmenize lüzum olmadığı anlamına kazanç; bu, eski Duo modellerinde rahatsız edici bir durumdur.

Ayrıca Asus’un yüzde 30 daha küçük olduğunu söylediği yeni bir menteşe tasarımı var ve daha ufak bir fan boyutu. Asus keza ScreenPad’in yazılımını (şimdiki adı Screen Xpert 2) çoklu görev yapmayı kolaylaştıran yeni uygulamalar içerecek şekilde yükseltti. Örneğin, yeni bir Window Flick özelliği ile, pencereleri bir ekrandan diğerine kolayca “kaydırabilirsiniz”.

Bir kullanıcı Asus Zenbook Duo 14 üzerindeki bir kalemi kullanarak bir fotoğrafı düzenler. İşte 14 inçlik model. Resim: Asus

ZenBook arazisinin açık havada, yine Evo tasdikli yeni bir VivoBook S14 var.

S14 keza Xe grafiklere sahip 11. Cins işlemcilere dek yükseltildi. Asus, 17 saate değin batarya ömrüne sahip olacağınızı söylüyor.

AMD’nin yeni Ryzen 5000 U-Serisi mobil işlemcileri göre desteklenen adi bir VivoBook 14 de var. Her iki model de Şubat ayında Kuzey Amerika’ya gelecek ve fiyatları açıklanacak.

VivoBook S14, kameradan uzakta, tenis raketi, alet kutusu gibi bir dizi aksesuarın yanında, ve bir çift güneş gözlüğü. İşte” koyu yeşil “VivoBook S14. Image: Asus

Son olarak Asus, şaşılacak derecede hafif ExpertBook B9 da dahil almak üzere ExpertBook programında bazı güncellemeler yaptı. Yeni modelin tam adı ExpertBook B9 B9450CEA’dır (vPro).

Asus’un dünyanın en hafif 14 inçlik meslek dizüstü bilgisayarı olduğunu söylediği 1,94 kiloluk dizüstü bilgisayar, bundan böyle Intel’in Etkin Yönetimi de dahil elde etmek üzere bir dizi güvenlik ve uzaktan yönetim özelliği sunan Intel’in en yeni 11. Tür vPro işlemcilerini içeriyor. Teknoloji.

Yeni ExpertBook B9, 2021 yılının 1. çeyreğinde piyasaya sürülecek ve fiyatlar açıklanacak.

Arkadan aydınlatmalı klavye aydınlatmalı yukarıdan görülen Asus ExpertBook B9. Dokunmatik yüzey bir LED sayısal tuş takımı. Solunda bir kalem solunda ve bir harici sürücü sağında oturuyor. Yeni ExpertBook B9, Asus’a kadar” askeri düzeyde dayanıklılığa “sahip. Resim: Asus.

Comments
To Top